Łódź

Matka pobita na oczach dwuletniej córki. "Krzyczały, że dzieci rodzą dzieci"

Łódź

Matka pobita na oczach dziecka
TVN24 ŁódźMiejsce zdarzenia

Policja szuka dwóch kobiet, które brutalnie zaatakowały młodą matkę. – Zaczepiły ją dwie nieznajome. Zadały jej ciosy - informuje policja. Dziecku nic się nie stało.

Poszkodowana 24-latka twierdzi, że nie wie, kim były napastniczki. Została pobita w sobotę wieczorem, kiedy poszła spacerować z dwuletnią córką po parku w Brzezinach (woj. łódzkie)

- Kobiety, które szły z drugiej strony parku, nagle ją zaatakowały. Najpierw słownie - mówi mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że napastniczkom nie spodobało się to, że widzą tak młodą matkę. Doszło do sprzeczki, potem poszkodowana została złapana za włosy. Padły ciosy.

- Poszkodowana niestety nie pamięta szczegółów całego zdarzenia - dodaje Kącka.

Pobita kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że jej obrażenia nie są poważne. Dwuletniemu dziecku nic się nie stało.

Szukając sprawczyń

Na podstawie relacji pobitej 24-latki, policjanci przygotowali rysopisy poszukiwanych kobiet.

Jedna z nich ma około 30 lat i blisko 180 centymetrów wzrostu. Jest - jak to określiła poszkodowana - "tęższa, ale nie gruba". Ma blond włosy do ramion. Ubrana była w żółtą podkoszulkę z krótkim rękawem i ciemne dżinsy

Druga ma około 31 lat i 175 centymetrów wzrostu. Włosy czarne, upięte w kitkę. Na sobie miała kurtkę typu "ramoneska" i czarne leginsy. Na biodrach sakiewka marki Nike.

Funkcjonariusze policji aktualnie starają się ustalić ich tożsamość. Analizowane są zapisy z zainstalowanych w pobliżu kamer.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy, proszone są o kontakt z policją pod numerem 112, 997 lub dyżurnym komendy w Brzezinach pod numerem 46 874 03 00 - apeluje mł. insp. Kącka.

Autor: bż//ec / Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Łódź

Pozostałe wiadomości