Ugodził kobietę nożem w brzuch, wcześniej uderzył butelką w głowę mężczyznę. 33-latek tymczasowo aresztowany

Autor:
pk/tam
Źródło:
tvn24.pl
Nożownik z Łowicza aresztowany na trzy miesiące
Nożownik z Łowicza aresztowany na trzy miesiące
wideo 2/4
Nożownik z Łowicza aresztowany na trzy miesiące

Sąd w Łowiczu (Łódzkie) aresztował na trzy miesiące 33-latka, który w czasie ulicznej awantury w centrum miasta ugodził nożem w brzuch 23-letnią kobietę. Wcześniej tego samego dnia - jak informuje policja - sprawca uderzył butelką w głowę mężczyznę. Grozi mu teraz do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek (1 grudnia) w nocy. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze grupy osób w centrum Łowicza.

Nożownik z Łowicza aresztowany na trzy miesiącePolicja w Łowiczu

Kobieta ugodzona nożem w brzuch

- Kiedy policjanci pojechali na miejsce, okazało się, że jedna z kobiet została ugodzona nożem w brzuch przez mężczyznę, który po zdarzeniu uciekł. 23-latka w związku z doznanymi obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ruszyli w pościg za napastnikiem. Sprawdzali wszystkie pobliskie ulice. Po krótkiej chwili podejrzewany został zauważony i zatrzymany niedaleko miejsca zdarzenia - relacjonuje nadkomisarz Urszula Szymczak z policji w Łowiczu.

Nożownik z Łowicza aresztowany na trzy miesiącePolicja w Łowiczu

Podejrzany znany policji. Tego samego dnia uderzył butelką w głowę mężczyznę

Jak przekazuje Szymczak, zatrzymany łowiczanin jest znany funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem. - Co więcej, policjanci ustalili, że wcześniej tego samego dnia uderzył butelką w głowę innego mężczyznę - powiedziała policjantka. 33-latek usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenia czynności narządu ciała poniżej siedmiu dni. Grozi mu do 15 lat więzienia. Decyzją Sądu Rejonowego w Łowiczu podejrzany został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w Łowiczu
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Łowiczu

Pozostałe wiadomości