Kultura i styl

Nowojorskie show Victoria’s Secret. Dwie Polki wśród aniołków

Kultura i styl


W Nowym Jorku odbył się doroczny pokaz Victoria’s Secret. Wśród aniołków były także dwie Polki: Monika Jagaciak i Magdalena Frąckowiak.

W pokazie najnowszej kolekcji bielizny Victoria’s Secret brało udział 47 modelek, a wśród dwie Polki - Monika Jac Jagaciak i Magdalena Frąckowiak. Pierwsza z nich należy do oficjalnego grona aniołków marki. Magdalena Frąckowiak brała już udział w pokazach Victoria’s Secret, ale oficjalnego tytułu aniołka jeszcze nie otrzymała.

- Po raz pierwszy wyjdę podczas głównego pokazu. To wiele dla mnie znaczy. Mam przygotowane dwa zestawy do prezentacji. Jestem bardzo podekscytowana - mówiła przed występem Jagaciak.

- Jest tylko jeden dzień w roku, kiedy wszystkie aniołki są razem. Dookoła jest dużo ludzi, fotoreporterów, ale jesteśmy razem i jest dużo zabawy - podkreślał inny "aniołek", Alessandra Ambrosio.

Artyści na wybiegu

W pokazie brały udział też zaproszone modelki. Wśród nich Kendall Jenner (przyrodnia siostra Kim Kardashian) i 20-letnia Gigi Hadid.

Tradycja pokazów sięga połowy lat 90. Wtedy modelki - zwane Aniołkami Victoria's Secret - zaczęły brać udział w pokazach mody, które wyglądają jak spektakularne show, podczas których odbywają się koncerty gwiazd. W tym roku pokaz uświetniły występy Brytyjki Ellie Goulding, kanadyjskiego piosenkarza The Weekend oraz Seleny Gomez.

- Wszystkie te dziewczyny są bardzo inspirujące - są tak pewne siebie i dobrze czują się we własnej skórze. Myślę, że to wspaniałe przebywać w takim otoczeniu, bo każda kobieta chce się być taka jak one, bez względu na to kim jest i jak się czuje. Taki rodzaj inspiracji kobiety kochają najbardziej - przyznała Gomez.

Biustonosz za 2 miliony dolarów

Każdego roku marka Victoria’s Secret prezentuje nowy model Fantasy Bra. Wykonanie tegorocznego zajęło 685 godzin. Ekskluzywny biustonosz warty jest 2 miliony dolarów. Składa się z 18-karatowego złota i ponad 6,5 tysiąca kamieni szlachetnych: diamentów, różowych granatów, żółtych szafirów, niebieskich topazów.

Autor: kło//gak / Źródło: Reuters, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości