Córka Kim Kardashian pyta paparazzi: "Dlaczego zawsze musicie na nas czekać?"

Autor:
wac//mm
Źródło:
Vogue
Kim Kardashian na Met Gali
Kim Kardashian na Met GaliReuters Archiwum
wideo 2/3
Reuters ArchiwumKim Kardashian na Met Gali

Chociaż to Kim Kardashian miała być gwiazdą tegorocznego Paris Fashion Week, uwaga komentatorów skupiła się przede wszystkim na jej najstarszej córce, dziewięcioletniej North West. "Dlaczego zawsze musicie na nas czekać?", rzuciła w stronę tłumu czekających na nią przed restauracją fotografów i fanów. Wcześniej miała także inną wiadomość dla fotoreporterów.

Kim Kardashian zadebiutowała na wybiegu tegorocznego Paris Fashion Week, pokazując się w czarnej sukni stworzonej przez projektanta Demnę Gvasalię. Gwiazda reality show i bizneswoman przybyła do Paryża w towarzystwie m.in. swojej kuzynki Cici Bussey oraz najstarszej córki ze związku z Kanye Westem, North West.

Córka Kim Kardashian

"Jako mama jestem bardzo wdzięczna, że córka uwielbia jeździć ze mną w moje podróże służbowe", Kim Kardashian w czwartek napisała w poście na Instagramie. Poza zdjęciami z córką zamieściła w nim nagranie z pokazu, na którym North West, siedząca obok matki i Anny Wintour, pokazuje w stronę fotoreporterów kartonik z napisem "Stop". "Każdy, kto zna North wie, jak zabawny jest dla niej ostatni slajd!", skomentowała Kardashian. "Pokazała go, chcąc by oni (ludzie robiący jej zdjęcia - red.) po prostu skupili się na pokazie" - dodała.

Jednak prawdziwą furorę w sieci zrobiło nagranie z Paryża, na którym dziewięcioletnia córka Kardashian i Westa żartobliwie zwraca się do reporterów po wyjściu z restauracji: "Dlaczego zawsze musicie na nas czekać?" - rzuciła z uśmiechem. Nie musiała długo czekać na odpowiedź: "Kochamy cię. Bo jesteś tak sławna! Kochamy cię, North" - wykrzyknął jeden ze gromadzonych.

Kim Kardashian wyszła z restauracji chwilę później, wypowiedź North komentując słowami: "Och, Northie".

ZOBACZ TEŻ: Żeby ubrać Kim Kardashian, wystarczy trochę szczęścia

North West i moda

Komentatorzy Paris Fashion Week zwracają także uwagę na styl North West. "W przyszłości będzie ikoną mody jak jej tatuś Kanye" - napisał jeden z internautów. Ktoś inny napisał: "Chcę, żeby North West odpowiadała za moje stroje przez całe życie, proszę".

Kim Kardashian na tegorocznej konferencji Vogue Forces of Fashion odniosła się do zamiłowania najstarszej córki do mody stwierdzając, że dziewięciolatka krytycznie odnosi się do jej stylu. - North jest bardzo uparta, jeśli chodzi o to, co mam na sobie. Zawsze narzeka, kiedy noszę za dużo czerni - powiedziała.

Wspomniała też dzień, w którym pojawiła się w szkole córki w różowej kreacji. - Pojawiłam się w jej szkole w Walentynki, ubrana od stóp do głów na różowo, a ona była tak podekscytowana, że ​​podbiegła i mnie przytuliła (...) Rozpięła mój płaszcz, zobaczyła czarną podszewkę i powiedziała: "Mamo, nadal masz na sobie czerń - wspomniała.

Kim Kardashian z córką North West na tegorocznym Paris Fashion WeekGetty Images

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian w ogniu krytyki za drakońską dietę, która pozwoliła jej wcisnąć się w sukienkę Marilyn Monroe

Autor:wac//mm

Źródło: Vogue

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości