TVN24 | Kultura i styl

Meghan i Harry odsunięci od rodziny królewskiej. W muzeum figur woskowych

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart/kab
Źródło:
Madame Tussauds, Reuters, TVN24

Sussexowie odsunięci od brytyjskiej rodziny królewskiej - przynajmniej w muzeum figur woskowych w Londynie. Zarządcy placówki zdecydowali, że skoro Meghan i Harry przeprowadzili się do Los Angeles i odcięli od korony, to ich woskowe odpowiedniki należy przenieść do strefy gwiazd Hollywood. 

Książe Harry i Księżna Meghan już od ponad roku nie pełnią obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie, jak mówią, chcą sami pracować na swój sukces.

Przejście z zamku na czerwony dywan

Dlatego teraz ich woskowe modele w muzeum figur woskowych Madame Tussauds zostały odsunięte od innych członków Windsorów i stanęły obok hollywoodzkich celebrytów. Muzeum tłumaczy, że ma to symbolizować ich przejście z zamku królewskiego na czerwony dywan.

Odkąd Sussexowie mieszkają w Los Angeles, podjęli już współpracę z kilkoma firmami. Meghan napisała książkę dla dzieci i jeszcze w tym miesiącu będzie miał swoją premierę serial dokumentalny o problemach zdrowia psychicznego, współtworzony przez Harry'ego i Oprah Winfrey. 

Autor:mart/kab

Źródło: Madame Tussauds, Reuters, TVN24

Pozostałe wiadomości