Kino, które wytacza drogi. Wyjątkowa odsłona Mastercard Off Camera w Player.pl

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl, TVN

Kino z całego świata, najlepsze seriale, wciągające debiuty z różnych zakątków globu. Od piątku fani kina mogą brać udział w Mastercard Off Camera, które w tym roku odbywa się również w serwisie Player.pl, a przygotowana tam kolekcja wykracza poza filmy konkursowe.

W piątek 11 września ruszyła 13. edycja festiwalu Mastercard Off Camera. W tym roku w wyjątkowej odsłonie, ponieważ w przestrzeni online. Partnerem dostarczającym technologię został Player. To unikatowa współpraca serwisu VOD z wydarzeniem filmowym. Jak informuje organizator festiwalu, "od 11 do 25 września na platformie www.player.pl będzie można obejrzeć wszystkie filmy konkursowe oraz wydarzenia towarzyszące".

Od godziny 20 w piątek w Playerze transmitowane było otwarcie festiwalu z Sukiennic w Krakowie. Galę poprowadził Marcin Prokop.

Gabriela Muskała zaprasza na 13. Festiwal Mastercard Off CameraTVN
Festiwal Mastercard Off Camera w Playerzemat. prasowe

"Specjalna strefa" w Playerze

"W tych niezwykłych czasach niezwykłe synergie są niezwykle potrzebne. Dlatego połączyliśmy siły i jeden z największych festiwali kina niezależnego możecie oglądać non stop w Playerze - jednym z najbardziej angażujących serwisów VOD w Polsce. Zapraszamy na Festiwal Mastercard OFF CAMERA do player.pl" - mówi dyrektor zarządzający serwisu Maciej Gozdowski, cytowany na stronie TVN.

W Playerze powstała "specjalna strefa" poświęcona festiwalowi - player.pl/off-camera. "Można w niej śledzić wszystkie pokazy konkursowe, seriale w ramach SerialConu, a także wydarzenia towarzyszące – rozmowy z twórcami, spotkania z gwiazdami czy koncerty.

Szymon Miszczak, dyrektor festiwalu, podkreślił, że "pandemia była i wciąż jest dla nas wszystkich lekcją". "Odrabiamy ją i wyciągamy wnioski. Dzięki pomocy Partnerów nadal możemy wspierać odważne kino i młodych twórców. Uczymy się nowej, wirtualnej rzeczywistości, dzięki której widzowie z całej Polski będą mogli poznać festiwalowy repertuar i przekonać się, czym jest kino niezależne. A to wszystko w ramach współpracy z serwisem player.pl" - dodał.

Festiwal Mastercard Off Camera w Playerzemat. prasowe

W rozmowie z TVN24 w piątek o emocjach towarzyszących festiwalowi, jego organizacji i perspektywie kolejnych wydarzeń mówili między innymi dyrektor festiwalu Szymon Miszczak oraz dziennikarz Marcin Prokop.

O 13. edycji Festiwalu Mastercard Off Camera mówił jego dyrektor Szymon MiszczakTVN24
Marcin Prokop o 13. edycji Festiwalu Mastercard Off Camera w PlayerzeTVN24

Autor:red.

Źródło: tvn24.pl, TVN

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe