TVN24 | Kultura i styl

Maneskin zagra w Polsce. Specjalne bilety dla zaszczepionych 

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mbl
Źródło:
altersklep.pl, tvn24.pl
Rozmowa z zespołem Maneskin
Rozmowa z zespołem ManeskinTVN24
wideo 2/2
TVN24Rozmowa z zespołem Maneskin

Maneskin ogłosił trasę koncertową pod nazwą "Loud Kids On Tour", co można przetłumaczyć jako "głośne dzieci na wycieczce". Muzycy wyruszą w podróż po Europie 6 lutego 2022 roku. Jednym z przystanków będzie Warszawa. 28 wrześnie ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert w Polsce.

"Do zobaczenia wkrótce" - napisali członkowie zespołu Maneskin na Instagramie. Post zawiera grafikę z nazwą trasy - "Loud Kids On Tour" i planowanymi koncertami. Od 6 lutego do 14 marca zwycięzcy Eurowizji zagrają w 16 europejskich miastach. Koncert w Warszawie odbędzie się 15 lutego w kompleksie sportowym COS Torwar. To będzie trzeci występ zespołu Maneskin w Polsce.

28 września ruszyła przedsprzedaż biletów na imprezę w Warszawie. Bilety w tej puli dostępne są tylko dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu. 30 września o 12:00 ruszy sprzedaż dla pozostałych fanów.

W związku z pandemią COVID-19 bilety będą podzielona na dwa rodzaje: Standard i Health Pass. Ten drugi przeznaczony będzie dla osób z ważnym certyfikatem szczepienia. Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym, szczegółowe wytyczne będą podane najpóźniej 7 dni przed wydarzeniem.

Maneskin podbija Europę

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku i tworzą go wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Włoska grupa zaczynała karierę grając na ulicach Rzymu. Swoją muzykę określają jako połączenie między innymi rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka. Zespół wygrał tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie i tym samym podbił europejskie listy przebojów. Maneskin ma na koncie dwie płyty - "Il ballo della vita" oraz  "Teatro d'ira: Vol. 1" .

- Cały czas jesteśmy spontaniczni, to jedno z naszych najważniejszych założeń. Muzyka musi dla nas pozostać piękną, naturalną i spontaniczną rzeczą. Nigdy nie pracowaliśmy z kimś, kto pisały za nas teksty. Nigdy nikt nie mówił nam co możemy, a czego nie możemy robić. Chcemy dobrze się bawić i czuć się wolni do wyrażania siebie - opowiada Victoria w wywiadzie z Marią Mikołajewską.

ZOBACZ całą rozmowę z muzykami tylko w TVN24 GO

Autor:mbl

Źródło: altersklep.pl, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości