TVN24 | Kultura i styl

"Elvis". Kinowy hit już od poniedziałku w Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
am
Źródło:
Player.pl
"Elvis" reż. Baz Luhrmann
"Elvis" reż. Baz Luhrmann Warner Bros.
wideo 2/6
Warner Bros."Elvis" reż. Baz Luhrmann

Zaledwie półtora miesiąca po kinowej premierze, "Elvis", wielki hit ostatnich tygodni, trafi do oferty Playera. Już od poniedziałku 8 sierpnia film Baza Luhrmana, z niesamowitym Austinem Butlerem w roli Elvisa Presleya, będzie można wypożyczyć jako film na życzenie na 48 godzin.

"Elvis" okazał się dla kinomanów objawieniem tegorocznych wakacji. Trafił do kin 24 czerwca i z miejsca stał się hitem. Już za kilka dni będzie go można obejrzeć w ofercie platformy Player.pl.

Pokazana w niezwykły sposób przez reżysera opowieść o "Królu rock and rolla" ujęła też widzów w naszym kraju. Oglądamy nie tylko życie jednej z największych ikon popkultury, ale też jego wyjątkową relację z mocno kontrowersyjnym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem. Mamy tu popis niezwykłej gry aktorskiej znanego świetnie Toma Hanksa w roli Pułkownika, ale też oglądanego pierwszy raz w tak dużej roli Austina Butlera, za sprawą którego Elvis Presley znów ożywa. Również w warstwie muzycznej aktor okazuje się zaskakująco zbliżać do "Króla", śpiewając samodzielnie piosenki z początku jego kariery.

ZOBACZ TEŻ: "Elvis". Czy Austin Butler naprawdę śpiewa w filmie piosenki Presleya?

Kadr z filmu "Elvis"Festival de Cannes

Reżyser, Baz Luhrmann, wyczarował świat, który mami nas światłami sceny i kolorowym scenicznym blichtrem, by po chwili pokazać też naprawdę mroczne kulisy. Pokazuje Pułkownika, który najpierw tworzy wielkiego Presleya, by potem, gdy artysta trafi na szczyt, podcinać mu skrzydła dla swoich własnych interesów...

ZOBACZ NA TVN24.pl PREMIUM: Ekscentryczny indywidualista, popkulturowy pionier. "Elvisem" nadał nowe znaczenie widowisku

"Elvis" to propozycja nie tylko dla wielbicieli talentu "Króla". To również uczta dla tych wszystkich, którzy kochają kino nie znające granic. Takie właśnie filmy tworzy Baz Luhrmann. Dowód? 12-minutowa owacja na stojąco, którą zgotowali mu po projekcji "Elvisa" uczestnicy Festiwalu Filmowego w Cannes. Czy można znaleźć lepszą rekomendację?

„Elvis”, film Warner Bros. Pictures, produkcja Bazmark i Jackal Group od poniedziałku 8 sierpnia w ofercie „Player na życzenie”.

"Elvis" Baza Luhrmanna na PlayerzePlayer.pl

Autor:am

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Festival de Cannes

Pozostałe wiadomości