Bracia Collins, Kazimierz Marcinkiewicz i Albert Sosnowski na wspólnym ringu w szczytnym celu

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl
Transmisja Collins Charity Fight Night w Playerzemateriały promocyjne
wideo 2/3
materiały promocyjneTransmisja Collins Charity Fight Night w Playerze

Sportowcy, przedsiębiorcy i celebryci stoczą ze sobą walki podczas pierwszej Collins Charity Fight Night, która odbędzie się 2 czerwca w Champions Sports Bar warszawskiego hotelu Marriott. W trakcie gali przewidziane są licytacje cennych przedmiotów, przekazanych między innymi przez gwiazdy sportu. A wszystko to na rzecz Fundacji Braci Collins. Transmisję na żywo będzie można śledzić online w Playerze.

W trakcie pierwszej Collins Charity Fight Night zorganizowane zostały walki sportowców, celebrytów oraz przedsiębiorców.

Rękawice podejmą między innnymi były premier Kazimierz Marcinkiewicz, utytułowani na świecie bokserzy wagi ciężkiej - Przemysław Saleta oraz Albert "Dragon" Sosnowski, reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins - Rafał oraz Grzegorz Collins. Mariusz "Radzik" Radziszewski, znany m.in. z udziału w reality show o zawodnikach MMA "Tylko jeden", zmierzy się z Rafałem "Tito" Krylą. Aktualny mistrz KSW wagi piórkowej Sebastian Przybysz podejmie Szymona "Taxi Złotówę" Września, twórcę internetowego, który z impetem wdarł się do środowiska sportowego, pokonując m.in. Marcina Najmana czy Bonusa BGC. Dzięki uprzejmości klubu Dragon Kraków Paraboxing, będziecie Państwo także świadkami spotkania bokserskiego Łukasza Kosiary oraz Pawła Kalety, reprezentantów Polski na arenie międzynarodowej w paraboxingu. Sportowe emocje zapewnią także doświadczone panie Hanna "Tyson" Gujwan oraz Monika Porażyńska, które zaprezentują swoje umiejętności w kickboxingu.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł. Walki komentować będą: Edward Durda oraz Agnieszka Rylik.

Cenne przedmioty przekazane na licytacje

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidują licytacje wyjątkowych przedmiotów, a także występy muzyczne, w tym m.in. Phat & Smalls, brytyjskiego duetu tworzącego muzykę elektroniczną oraz Patrycji Markowskiej czy Pawła Tura.

Pod młotek trafią następujące przedmioty, przekazane przez sportowców oraz przyjaciół Fundacji Braci Collins:

1. Rękawice bokserskie podpisane przez Raya "Sugar" Leonarda, przez wielu uznawanego za najlepszego pięściarza lat 80.

2. Rękawice bokserskie podpisane przez legendarnego Mike'a Tysona, najmłodszego mistrza świata wszechwag zawodowców.

3. Korki piłkarskie podpisane przez brazylijskiego napastnika Neymara, obecnie zawodnika francuskiego klubu PSG. Neymar Jr. jest obecnie najdroższym piłkarzem świata.

4. Unikatowa koszulka Bayernu Monachium podpisana przez Roberta Lewandowskiego, sprzedawana w oficjalnej dystrybucji klubu i limitowana do 150 sztuk. Obecnie wyjątkowo rzadka na rynku.

Na ringu zmierzą się między innymi Paweł Kaleta i Łukasz Kosiaramateriały promocyjne

5. Noc w apartamencie prezydenckim, mieszczącym się na najwyższym, 43. piętrze Hotelu Marriott. Wyjątkowy apartament spełni wszelkie indywidualne potrzeby gości i nie jest na co dzień dostępny w oficjalnej ofercie hotelu.

6. Zdjęcie podpisane przez Muhammeda Aliego, jednego z najlepszych bokserów wszech czasów.

7. Zdjęcie podpisane przez Kakę, reprezentanta Brazylii w piłce nożnej w latach 2001-2016, z którą zdobył mistrzostwo świata, a także pomocnika grającego w barwach takich piłkarskich potęg jak AC Milan czy Real Madryt.

8. Koszulka Manchesteru City podpisana przez Pepa Guardiolę, trenera klubu od 2016 r. i utytułowanego szkoleniowca, który wielokrotnie zdobywał najważniejsze klubowe trofea, w tym m.in. z FC Barceloną czy Bayernem Monachium.

9. Koszulka VfL Wolfsburg podpisana przez Kubę Błaszczykowskiego, reprezentanta Polski, który występował w barwach niemieckiego klubu w latach 2016-2019.

10. Koszulka Olympique Marsylia podpisana przez Arkadiusza Milika, reprezentanta Polski, który występuje w barwach francuskiego klubu od 2021 roku.

11. Książka "A Life on Our Planet" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Davida Attenborough, jednego z najbardziej uznawanych biologów na świecie, popularyzatora wiedzy przyrodniczej na świecie.

12. Książka "The Furious Method" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Tysona Fury, brytyjskiego pięściarza wagi ciężkiej i aktualnego mistrza świata federacji WBC.

13. Książka "Greenlights" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Matthew McConaughey, amerykańskiego aktora i producenta, zdobywcy m.in. Oscara.

14. Koszulka UFC podpisana przez Jana Błachowicza, mistrza świata wagi półciężkiej.

15. Koszula podpisana przez Kubę Wojewódzkiego w trakcie ostatniego odcinka 29. sezonu jego talk-show. Gośćmi odcinka byli Kazimierz Marcinkiewicz oraz Rafał Collins.

Collins Charity Fight Night już 2 czerwca w PlayerzePlayer.pl

Autor:red.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl