TVN24 | Kultura i styl

Bono zdradził rodzinny sekret. "To wszystko było utrzymywane w tajemnicy"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
ads/kg
Źródło:
BBC
Bono, wokalista U2
Bono, wokalista U2Reuters
wideo 2/2
ReutersBono, wokalista U2

Bono, wokalista zespołu U2, zdradził, że ma brata przyrodniego, o którego istnieniu nie wiedział przez kilkadziesiąt lat.

- Mam drugiego brata, którego kocham i uwielbiam. A nie wiedziałem, że go mam - powiedział Bono w wywiadzie dla BBC Radio 4.

Poinformował, że o istnieniu przyrodniego brata dowiedział się w 2000 roku. Jak się okazuje, matka Bono - Iris, która zmarła w 1974 roku - nie była świadoma, że jej mąż miał dziecko z inną kobietą.

- Mój ojciec bardzo blisko przyjaźnił się z tą kobietą, która była jak rodzina, i mieli ze sobą dziecko. To wszystko było utrzymywane w tajemnicy - powiedział wokalista.

Kiedy Bono wiedział już, że ma przyrodniego brata, rozmawiał o tym z ojcem przed jego śmiercią w 2001 roku. - Zapytałem go, czy kochał moją matkę, a on odpowiedział, że tak. Powiedziałem: jak to się mogło stać? Na co on odparł - "mogło" i zapewniał, że próbował to naprawić.

- Nie przepraszał, po prostu stwierdzał fakty. Pogodziłem się z tym - dodał muzyk.

BonoShutterstock/Alexandros Michailidis

Bono wyda autobiografię

Bono zapowiedział, że jeszcze w tym roku wyda swoją autobiografię. Swoją karierę rozpoczął na początku lat 80., stając się później jedną z największych gwiazd rocka.

Jest autorem wielu największych przebojów U2. Od wielu lat jest też aktywistą i angażuje się w obronę praw człowieka.

Autor:ads/kg

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/Alexandros Michailidis

Pozostałe wiadomości