Beyoncé wystąpi w Polsce w 2023 roku. Podała datę koncertu na Stadionie Narodowym

Autor:
kgo//am
Źródło:
Beyonce.com, tvn24.pl

27 czerwca Beyoncé wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią międzynarodowej trasy promującej nową płytę artystki "Renaissance, act I". Gwiazda przyleci do Europy na początku maja. Zaśpiewa m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.

W środę, 1 lutego, na oficjalnej stronie Beyoncé pojawił się terminarz Renaissance World Tour. W ramach międzynarodowej trasy promującej nową płytę wokalistka zagra również w Polsce. We wtorek, 27 czerwca 2023 roku, gwiazda wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Będzie to trzeci koncert Beyoncé w Polsce. Cztery lata temu Amerykanka po raz pierwszy zagrała na Stadionie Narodowym, w 2013 roku była gwiazdą Orange Warsaw Festival.

Beyoncé w Polsce 2023 - bilety

Renaissance World Tour rozpocznie się 10 maja. Tego dnia Beyoncé zaśpiewa w Sztokholmie. Przez następne półtora miesiąca będzie jeździć po Europie, wystąpi w Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Holandii. Koncert w Warszawie będzie ostatnim, jaki w ramach tegorocznej trasy zagra na Starym Kontynencie. Po nim przeniesie się do Kanady, a następnie do USA, gdzie będzie występować do końca września. Finał trasy odbędzie się 27 września w Nowym Orleanie.

Wiadomo już, że sprzedaż biletów na koncert Beyoncé w Polsce 2023 ma rozpocząć się w najbliższy wtorek, 7 lutego, o godz. 10. Nie są na razie jednak znane ceny.

Zdjęcie promujące tour zostało opublikowane na instagramowym profilu artystki.

Koncert Beyoncé w Dubaju

W ubiegłym tygodniu Beyoncé zagrała swój pierwszy samodzielny koncert po ponad czteroletniej przerwie. Amerykańska gwiazda zaśpiewała podczas ceremonii otwarcia luksusowego hotelu w Dubaju.

ZOBACZ TEŻ: Justin Bieber sprzedał prawa do niemal 300 swoich utworów. Zarobił na tym ogromną kwotę

Autor:kgo//am

Źródło: Beyonce.com, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości