"Odejdzie pani z czystym sumieniem?"

Fakty o Świecie

"Odejdzie pani z czystym sumieniem?"

Najpierw nie dowierzano, że Angela Merkel nadaje się na to stanowisko. Dziś nie powiedzieliby tego nawet jej przeciwnicy. Przez 16 lat udowodniła, że potrafi rządzić nie tylko Niemcami, ale też nadawać ton polityce Unii Europejskiej. Obronną ręką przeprowadziła swój kraj przez wiele kryzysów, mimo że w kwestii migrantów czy działania władz w obliczu pandemii nie szczędzono jej słów krytyki. Materiał Jakuba Loski.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.