Wydanie z 27.10.2021

Fakty o Świecie

Wydanie z 27.10.2021

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej nałożył na Polskę kolejną karę. O szczegółach postanowienia TSUE opowiada korespondent "Faktów o Świecie" Maciej Sokołowski. W środowym programie także o kontaktach polskich władz z antyunijnymi węgierskimi i francuskimi politykami, oraz o kolejnych ustaleniach dotyczących śmiertelnego postrzelenia operatorki Halyny Hutchins przez aktora Aleca Baldwina na planie filmu "Rust". W magazynie również o pogrążonej w kryzysie gospodarczym Kubie otwierającej się na turystów, o kryzysie paliwowym na Haiti oraz o historii kanclerstwa Angeli Merkel. Wydanie prowadził Michał Sznajder.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.