Wydanie z 2.12.2021

Fakty o Świecie

Wydanie z 2.12.2021

Czy nadszedł czas na obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19? Aż 150 milionów mieszkańców Europy nie przyjęło szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2. Szefowa Komisji Europejskiej sugeruje, że należy zastanowić się nad obowiązkiem szczepień, o czym w czwartkowych "Faktach o Świecie". W programie również o spotkaniu sekretarza stanu USA Antony’ego Blinkena i ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa, które dotyczyło mobilizacji wojsk rosyjskich na wschodniej granicy Ukrainy oraz o wystąpieniu prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na temat stanu polskiej demokracji przed podkomisją Kongresu USA. Wydanie prowadził Krzysztof Górlicki.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.