Wydanie z 2.02.2023

Fakty o Świecie

Wydanie z 2.02.2023

Staje się jasne, że nadchodzące tygodnie będą dla Ukrainy kluczowe. Podobnie jak kluczowa jest zachodnia pomoc. Polski żołnierz, który walczy w Ukrainie i wolontariusz, który dotarł już do potrzebujących z prawie czterdziestoma konwojami o sytuacji za naszą wschodnią granicą. W "Faktach o świecie" również o Unii Europejskiej, która zamierza konkurować ze Stanami Zjednoczonymi o miano lidera w produkcji zielonej energii, wystąpieniu szefa Amerykańskiej Rezerwy Federalnej i futboliście Tomie Bradym, który właśnie ogłosił koniec kariery.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.