Wydanie z 9.08.2022

Fakty o Świecie

Wydanie z 9.08.2022

Do posiadłości Donalda Trumpa weszli funkcjonariusze FBI. Były prezydent USA mówi o najeździe i okupacji, agenci o uzasadnionym podejrzeniu, że Trump wyniósł z Białego Domu tajne dokumenty. Ponadto w "Faktach o Świecie" strach przed użyciem przez Rosję broni atomowej i to w 77. rocznicę ataku nuklearnego na Nagasaki i ból, jaki rosyjski agresor zadaje najmłodszym w Ukrainie - Rosjanie zabili już blisko 400 dzieci, nie sposób ocenić, jak wiele pozbawili szansy na normalne życie. W programie również o tym, że rozmiar ma znaczenie, choć niekoniecznie odbija się to na cenie. Zdradzamy sposób wielu producentów na zwiększenie zysków przez zmniejszenie opakowania.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.