Wydanie z 17.06.2021

Fakty o Świecie

Wydanie z 17.06.2021

Joe Biden spotkał się z Władimirem Putinem. O tematach poruszanych przez przywódców Stanów Zjednoczonych i Rosji oraz możliwych skutkach ich rozmowy w "Faktach o Świecie". W programie także o planach wobec Rosji przedstawionych przez Komisję Unii Europejskiej, o spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem i stosunkach polsko-niemieckich oraz o polsko-czeskich negocjacjach związanych z kopalnią Turów. W czwartkowym magazynie także o walce Wielkiej Brytanii z wariantem Delta koronawirusa i nowym prawie budzącym wśród wielu oburzenie, czyli obowiązkowych szczepieniach w niektórych brytyjskich zakładach pracy. Wydanie prowadził Jan Niedziałek.

Opis programu

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. "Fakty o Świecie" to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego "Faktów" TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci "Faktów": Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber i Joanny Stempień.

 

"Fakty o Świecie" obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 i  20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.