Matthew Perry spuścił lanie premierowi Kanady. Trudeau chce rewanżu, aktor odpowiada

Matthew Perry uderzył premiera Kanady. Trudeau chce rewanżu
Matthew Perry uderzył premiera Kanady. Trudeau chce rewanżu
Justin Trudeau; Matthew Perry | Instagram; Facebook
Justin Trudeau; Matthew Perry | Instagram; FacebookJustin Trudeau chce rewanżu od Matthew Perry'ego

Znany z roli Chandlera w serialu "Przyjaciele" aktor Matthew Perry zdradził, że będąc dzieckiem, pobił z kolegą Justina Trudeau. Obecny premier Kanady zażądał rewanżu. "Myślałem o tym trochę i wiesz co, kto nie chciałby uderzyć Chandlera? Co powiesz na rewanż?" - napisał w mediach społecznościowych Trudeau. Aktor odpowiedział.

W rozrywkowym programie "Jimmy Kimmel Live" Matthew Perry zdradził, że uczył się w jednej z kanadyjskich szkół, do której chodził także obecny premier Kanady Justin Trudeau. Perry miał wtedy 10 lat, chodził do piątej klasy i razem z kolegą miał spuścić lanie 8-letniemu wtedy Justinowi Trudeau.

- To było straszne. Byłem głupim dzieciakiem – podsumował Perry.

Na pytanie o powód pobicia, aktor odpowiedział, że pewnie była to zazdrość, bo Trudeau świetnie radził sobie w sporcie. Zaprzeczył też, jakoby jednym z powodów był fakt, że ojciec Justina, Pierre Trudeau, był wówczas premierem Kanady. Przyznał jednak, że być może zdarzenie przyczyniło się do tego, że również młody Trudeau postanowił zostać premierem.

Rewanż?

Justin Trudeau odpowiedział Perry’emu 1 kwietnia na Twitterze. "Myślałem o tym trochę i wiesz co, kto nie chciałby uderzyć Chandlera? Co powiesz na rewanż?" - napisał premier, nawiązując do serialowej roli Matthew Perry'ego w "Przyjaciołach".

I've been giving it some thought, and you know what, who hasn't wanted to punch Chandler? How about a rematch @MatthewPerry?— Justin Trudeau (@JustinTrudeau) 1 kwietnia 2017

"Zapłacę"

Sprawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu kilku dni od publikacji tweeta premiera Kanady udostępniono go, polubiono i skomentowano w sumie blisko 50 tys. razy.

Internauci stwierdzili m.in., że mogliby zapłacić za to, by móc zobaczyć walkę. Inny pytali, czy wpis jest primaaprilisowym żartem.

Część z komentarzy nawiązywała do boksu, który Trudeau trenuje od lat i do walki charytatywnej z 2012 roku. Wtedy premier Kanady walczył w ringu z konserwatywnym senatorem Patrickiem Brazeau, którego znokautował w trzeciej rundzie.

@JustinTrudeau @MatthewPerry Could this the BE any more awesome?— Scottlantic (@Scottlantic) 1 kwietnia 2017

@nicoladenis @JustinTrudeau @MatthewPerry @Julia_isfab I WOULD PAY TO WATCH THIS OMG— Lauren (@Gypise123) 1 kwietnia 2017

@JustinTrudeau @MatthewPerry pic.twitter.com/GhSJ85zrJn— Shannon McKarney (@zchamu) 1 kwietnia 2017

@JustinTrudeau @MatthewPerry Yes, please. pic.twitter.com/Vx5DjXoS4Z— BLGee (@BeeElleGee) 1 kwietnia 2017

@JustinTrudeau @AnthonyAmes1 @MatthewPerry I'm putting my money on Trudeau #PrimeMinister pic.twitter.com/j5BAJ3rygi— Lauren Molloy (@TakeALark) 1 kwietnia 2017

@JustinTrudeau @MatthewPerry pic.twitter.com/x1FXBOmGVB— Matthew :) (@Dorian1453) 1 kwietnia 2017

"Pasuję"

Wyzwanie premiera Kanady doczekało się już odpowiedzi aktora. Perry z ironią stwierdził, że "pasuje". Jak zauważył, Trudeau będąc premierem ma do dyspozycji armię.

@JustinTrudeau I think I will pass at your request for a rematch kind sir (given that you currently have an army at your disposal)— matthew perry (@MatthewPerry) 2 kwietnia 2017

Autor: nb//ŁUD / Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock, Twitter | @BeeElleGee

Pozostałe wiadomości