Ciekawostki

Przebój "Shallow" pierwszy raz na żywo. Lady Gaga i Bradley Cooper zachwycili fanów

Ciekawostki

Lady Gaga i Bradley Cooper w czasie koncertu w Las VegasRobbie1984 via Storyful / x-news
wideo 2/25

W czasie sobotniego koncertu w Las Vegas Lady Gaga zaskoczyła swoich fanów. Pod koniec występu zaprosiła na scenę Bradleya Coopera. Pierwszy raz wykonali na żywo przebój "Shallow", pochodzący z filmu "Narodziny Gwiazdy".

Wykonanie najgłośniejszego utworu filmu "Narodziny Gwiazdy" wyglądało niczym jedna ze scen produkcji. W pewnym momencie Lady Gaga przyklęknęła przed kolegą z planu Bradleyem Cooperem. Inny fragment piosenki artystka i aktor zaśpiewali wzajemnie się obejmując.

Utwór "Shallow" został wydany we wrześniu 2018 roku, jako pierwszy singiel promujący album "Narodziny gwiazdy" i podbił listy przebojów na całym świecie. Sobotni występ, w czasie którego artyści po raz pierwszy zaśpiewali "Shallow' na żywo, odbył się w ramach cyklu koncertów Lady Gagi "Enigma", w Park Theatre.

Lady Gaga i Bradley Cooper zachwycili fanów

Występ wzbudził ogromne emocje wśród internautów na całym świecie.

Kompozytorką piosenki "Shallow" jest Lady Gaga. Za tekst - oprócz artystki - odpowiadają Mark Ronson, Anthony Rossomando i Andrew Wyatt. Utwór zdobył już Złotego Globa w kategorii najlepsza piosenka filmowa. Jest też nominowany do Grammy.

Debiut reżyserski

"Narodziny gwiazdy" to debiut reżyserski Bradleya Coopera, w którym artysta zagrał też główną rolę. Wcielił się w Jacka - muzyka country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Gaśnięciu jednej gwiazdy towarzyszą narodziny innej - sukces muzyczny odnosi charyzmatyczna Ally. Między bohaterami rodzi się płomienny romans.

Film zyskał łącznie 8 nominacji, m. in. za najlepszą piosenkę "Shallow", najlepszą aktorkę pierwszoplanową i najlepszy scenariusz adoptowany.

Inne nominacje do Oscarów 2019 >

Autor: mbl / Źródło: dailmail.co.uk, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Robbie1984 via Storyful / x-news