"Zrobię wszystko, by dorównać Angelinie". Twierdzi, że przeszła 50 operacji

Ciekawostki

InstagramIrańska nastolatka chciała wyglądać jak Angelina Jolie

Irańska nastolatka Sahar Tabar twierdzi, że przeszła 50 operacji plastycznych, by upodobnić się do aktorki Angeliny Jolie. Zdjęcia, które udostępniła na swoim profilu na Instagramie, zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność. Wśród internautów pojawiły się spekulacje na temat wyglądu dziewczyny. Wielu z nich nie szczędziło jej przykrych komentarzy.

Jak donosi anglojęzyczny serwis arabskiej telewizji informacyjnej Al Arabija, dziewczyna twierdzi, że "jest największą fanką Angeliny Jolie" oraz że "zrobiłaby wszystko, by jej dorównać". Według belgijskiego Sud Info, Sahar schudła 40 kilo, by upodobnić się do aktorki.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Dziewczyna regularnie udostępnia tam "selfie". Na niektórych ma mocny makijaż oraz soczewki w kolorze niebieskim, czyli takim samym jak oczy Jolie.

Zdjęcia dziewczyny wywołały wśród internautów dyskusję. Wielu z nich w komentarzach podważa informację o rzekomych operacjach plastycznych. Podejrzewają, że wygląd Iranki na niektórych zdjęciach jest efektem makijażu czy protezy. Zagraniczne media nie potwierdzają żadnej z tych wersji. Pojawiają się także nieprzychylne komentarze. "Zombie"- napisał jeden z internautów.

Nastolatka dzieli się swoimi "selfie" z obserwującymi
Zdjęcia Sahar Tabar na Instagramie zdobyły olbrzymią popularność

Autor: aw//adso,kg / Źródło: Al Arabiya English, The Sun, Daily Mail, Sud Info

Raporty: