Źródło zdj. gł.: Oskar Geryn
Rząd postawił sobie wysoką poprzeczkę. Załatać budżet miliardami z prywatyzacji. A źródłem tych wpływów ma być wyprzedaż energetyki. Jednak nie wszyscy w rządzie popierają te plany. Według wicepremiera Pawlaka lepiej od energetyki sprzedawać ziemię.
Autor: Oskar Geryn