Impactor 2008 dla Piotra Waltera

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24To nie pierwszy Impactor dla Piotra Waltera

Impactora - nagrodę dla najbardziej podziwianej osoby w branży mediowej i reklamowej - otrzymał po raz trzeci z rzędu Piotr Walter. Zwyciężył w kategorii "Człowiek Roku" z Niną Terentiew, Markiem Sową i Zygmuntem Solorzem-Żakiem.

W uzasadnieniu napisano, że Piotr Walter otrzymuje nagrodę za kontynuację rozwoju grupy i konsekwencję w tworzeniu nowoczesnych kanałów telewizyjnych.

Impactory to nagrody przyznawane przez Akademię Mediów i Reklamy, złożoną z seniorów sektora reklamowego i mediów. Wybierają ich organizacje branżowe oraz 20 największych mediów i 20 największych reklamodawców. Nominowani do nagrody są przedstawiciele liderów rynku, których w prestiżowy sposób oceniają ich koledzy-konkurenci.

Impactory dla ITI Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach, m.in. człowiek roku przemysłu mediowego, najbardziej wiarygodny dziennikarz, najbardziej podziwiane medium, najbardziej podziwiany reklamodawca, najbardziej podziwiany instytut badawczy roku i najbardziej podziwiana agencja interaktywna roku.

Oceniający szczególną uwagę zwracają na osiągnięcia firmy, jakość kadry menedżerskiej, innowacyjność produktów i usług oraz jakość produktów i usług.

Oprócz Piotra Waltera nagradzane były też inne osoby związane z TVN i TVN24. Człowiekiem Roku 1999 został Mariusz Walter. W ubiegłym roku najbardziej wiarygodnymi dziennikarzami zostali Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski. Rok wcześniej Kamil Durczok. Ponadto Impactora dla firm dostały też stacje: TVN (2000 i 2002) oraz TVN24 (2004, 2005 i 2006) - w tym dla najbardziej wiarygodnej stacji roku.

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24