Źródło zdj. gł.: TVN24
- Wdaje się, że te wyniki będą odrobinę lepsze niż w I kwartale. Mnie się wydaje, że będzie trochę powyżej 3,1 proc. - powiedział dziennikarzom Boni.
GUS w poniedziałek 30 sierpnia poda dane o PKB za II kwartał br.
- Wszyscy się obawialiśmy, jak to będzie wyglądało. Najpierw trudny kwiecień, lepsze sygnały w maju i w czerwcu, ale jednak dwie fale powodziowe, co też przecież działa. Wydaje się, że te wyniki będę nawet odrobinę lepsze niż w I kwartale, co moim zdaniem tylko rokuje dobrze - powiedział Boni.
Źródło: PAP, tvn24.pl