TVN24 | Białystok

Nie żyje dziewięcioletni chłopiec, auto jego rodziców zderzyło się z ciężarówką

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką, nie żyje dziecko
Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką, nie żyje dzieckoKP PSP w Kraśniku
wideo 2/10
KP PSP w KraśnikuAuto osobowe zderzyło się z ciężarówką, nie żyje dziecko

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (11 maja) po godzinie 8 na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Słodków Drugi.  Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką, nie żyje dziewięcioletni chłopiec.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że seatem jadącym w stronę Kraśnika podróżowały trzy mieszkające w Polsce osoby ukraińskiego obywatelstwa – rodzice z dzieckiem. Autem kierowała matka, która z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Samochód zderzył się z jadącą w stronę Janowa Lubelskiego ciężarówką, którą kierował 56-letni mężczyzna – mówi młodszy aspirant Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Dziecko podróżowało na tylnej kanapie auta

Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia RatunkowegoKP PSP w Kraśniku

Poszkodowany w wypadku został dziewięcioletni chłopiec podróżujący na tylnej kanapie seata. Na miejscu przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Mimo wielu wysiłków włożonych w akcję ratowniczą i długiej reanimacji podjętej przez służby, życia dziecka nie udało się uratować – informuje policjant.

Rodzicom zapewniono wsparcie psychologiczne

Życia chłopca nie udało się uratować KP PSP w Kraśniku

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Policja zapewniła wsparcie psychologiczne dla rodziców chłopca.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Droga w miejscu zdarzenia zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem prokuratora. Trwa ustalanie przyczyn wypadku – dodaje mł. asp. Cieliczko.

Do wypadku doszło w miejscowości Słodków Drugi

Autor:tm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KP PSP w Kraśniku

Pozostałe wiadomości