TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

"Najciekawsze wybory od dobrych kilku lat". Wieczorem "Czas decyzji" w TVN24, na platformie TVN24 GO i na portalu tvn24.pl

TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

Autor:
tvn24.pl
Źródło:
TVN24
Przygotowania do wieczoru wyborczego "Czas decyzji"TVN24
wideo 2/3
TVN24Przygotowania do wieczoru wyborczego "Czas decyzji"

Ostatnie przygotowania do wieczoru wyborczego. Wieczorem w specjalnych programach "Czas decyzji" na antenie TVN24 i TVN24 GO pokażemy sondażowe wyniki, relacje na żywo ze sztabów kandydatów, komentarze i analizy. Najnowsze informacje przeczytacie także na portalu tvn24.pl.

Trwają ostatnie przygotowania do wieczoru wyborczego TVN24 "Czas decyzji". - To chyba najciekawsze wybory od dobrych kilku lat. Z bardzo wielu powodów i te powody wszystkie skumulują się w wieczorze wyborczym w TVN24 - powiedział dziennikarz TVN24 Igor Sokołowski.

- Jak zawsze gwarantujemy bardzo dużo emocji i przede wszystkim bardzo dużo informacji - dodał.

- W wirtualnym studiu przeniesiemy państwa przed Pałac Prezydencki, do Pałacu Prezydenckiego. Tam czeka na Państwa wiele smaczków - mówił Radosław Mróz.

"Czas decyzji" o godzinie 20.20

"Czas decyzji" rozpocznie się o godzinie 20.20 na antenie TVN24 oraz w internecie na platformie TVN24 GO w niedzielę wieczorem. Wieczór wyborczy poprowadzi dziennikarka "Faktów" TVN Anita Werner.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Po zakończeniu ciszy wyborczej podamy pierwsze sondażowe wyniki i reakcje kandydatów oraz ich sztabów. Dziennikarze "Faktów" TVN przeprowadzą pierwsze wywiady z politykami.

W dalszej części wieczoru wyborczego na specjalne wydania swoich programów zaproszą Monika Olejnik ("Kropka nad i"), Konrad Piasecki ("Kawa na ławę"), Małgorzata Łaszcz ("Loża prasowa") oraz Andrzej Morozowski ("Tak jest"). Na wyniki late poll poczekamy z Piotrem Kraśką.

W wirtualnym studiu kolejny raz korzystać będziemy z technologii rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko po to, żeby w ciekawy i widowiskowy sposób pokazać i przeanalizować wyniki wyborów.

Interaktywny program wyborczy w TVN24 GO

Dla tych, którzy nie mają możliwości oglądania wieczoru wyborczego na antenie TVN24, będzie on dostępny także w serwisie TVN24 GO.

Od godziny 20.50 użytkownicy platformy będą mogli oglądać także drugi, równoległy program wyborczy, dostępny tylko w internecie. Monika Tomasik i Mateusz Walczak do rozmów o kampanii wyborczej i wynikach głosowania zaproszą między innymi przedstawicieli młodego pokolenia, w tym osoby, które urodziły się w XXI wieku i pierwszy raz miały możliwość wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Rozmawiać będziemy na tematy dla nich ważne jak edukacja, środowisko, wizja Polski i ich miejsce w niej.

PROGRAMY WYBORCZE "CZAS DECYZJI" W TVN24 GO W NIEDZIELĘ OD GODZINY 20:20 I 20:50

A że program wyborczy w TVN24 GO dostępny będzie tylko w internecie, rozmawiać będziemy także o nim i o tym, jak wyglądała kampania wyborcza w sieci. Będziemy również zbierać komentarze internautów, którzy mogą oznaczać nas hashtagiem #CzasDecyzji oraz wysyłać wiadomości redakcji Kontaktu 24 na adres kontakt24@tvn.pl lub poprzez stronę internetową kontakt24.pl. Damy im także szansę zadawania pytań gościom programu.

Wieczór wyborczy "Czas Decyzji" na platformie TVN24 GOTVN24

Internetowy serwis wyborczy na tvn24.pl

Także portal tvn24.pl zaoferuje czytelnikom specjalny serwis wyborczy. Najświeższe informacje z kraju i ze świata, relacje na żywo, komentarze, materiały wideo, a przede wszystkim szczegółowe wyniki sondażu exit poll podane w formie atrakcyjnych interaktywnych infografik.

O najważniejszych wydarzeniach wieczoru wyborczego, a także o tym, co dzieje się w naszych programach, informować będziemy na bieżąco na naszych profilach w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Autor:tvn24.pl

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24