TVN24 | Wrocław

Miał prawie cztery promile, jechał środkiem drogi

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam/gp
Źródło:
policja Złotoryja
Miał prawie cztery promile, jechał środkiem drogi. Nagrał go dziewięciolatekpolicja dolnośląska
wideo 2/12
policja dolnośląskaMiał prawie cztery promile, jechał środkiem drogi. Nagrał go dziewięciolatek

Jechał środkiem drogi, zjeżdżał na lewy pas i stwarzał zagrożenie dla innych zmotoryzowanych. 43-letni kierowca ze Złotoryi (województwo dolnośląskie) miał niemal cztery promile alkoholu w organizmie. To, jak zachowywał się na drodze, nagrał dziewięcioletni chłopiec.

- Jeden z kierowców zauważył niepokojące zachowanie innego kierowcy. Jadący przed nim renault nie trzymał się prawej strony drogi i poruszał się całą szerokością jezdni. Jechał środkiem, a także lewym pasem i zajeżdżał drogę innym pojazdom - relacjonuje Aleksandra Pieprzycka z biura prasowego dolnośląskiej policji. I dodaje: - Mężczyzna zaniepokojony tym, co widzi, zadzwonił na numer alarmowy, a w tym czasie jego dziewięcioletni syn nagrywał jazdę kierowcy. OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Miał prawie cztery promile

Policjanci, którzy zatrzymali kierowcę renault, potwierdzili, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał niemal cztery promile alkoholu w organizmie. 43-latek został zatrzymany. Teraz grozi mu grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i do dwóch lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ZłotoryiGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: policja Złotoryja

Źródło zdjęcia głównego: policja dolnośląska