Wrocław

5000 par oczu i błysk fleszy: Czesi zaczynają treningi

Wrocław


Przed południem piłkarska reprezentacja Czech po raz pierwszy będzie trenować we Wrocławiu. Trening może obejrzeć nawet 5 tysięcy osób.

Piłkarze, na czele z kapitanem drużyny Tomasem Rosickym, na murawę stadionu przy ul. Oporowskiej wybiegną o 10.30. Będzie to ich pierwszy trening w Polsce przed rozpoczęciem Euro 2012. Przyjadą na niego prosto z Hotelu Monopol, w którym mieszkają na czas turnieju. We Wrocławiu pojawili się w niedzielę, późnym popołudniem.

5000 szczęśliwców

Poniedziałkowy trening czeskiej reprezentacji będzie otwarty dla publiczności. Zmaganiom podopiecznych trenera Michala Bilka przyglądać się może nawet 5 tysięcy kibiców. Szczęśliwcy, którzy zasiądą na trybunach, wejdą na stadion za okazaniem specjalnych zaproszeń. Kolejki po odbiór bezpłatnych wejściówek ustawiały się od czwartku.

Trzy otwarte treningi

Kolejny trening otwarty dla publiczności odbędzie się 9 czerwca. Czesi będą wtedy w trakcie przygotowań do spotkania z Grekami, które rozegrają 12 czerwca. Ostatni otwarty trening odbędzie się 13 czerwca, trzy dni przed meczem z Polską. Zaproszenia na poszczególne treningi można będzie odbierać w kasach Śląska Wrocław przy ul. Oporowskiej.

Kolejne ekipy przyjeżdżają do Polski: czytaj więcej

Autor: ansa/mz / Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości