TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 13.01. Lokalnie pojawi się śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
dd,anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 29.01
Prognoza pogody na sobotę 29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 13.01

Pogoda na dziś. W czwartek (13.01) wystąpi duże zachmurzenie. Pojawią się też miejscami opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Termometry pokażą od 2 do 8 stopni Celsjusza.

Czwartek przyniesie duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Na wschodzie miejscami może wystąpić słaby śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 60-90 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w czwartek

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 13.01
Warunki biometeorologiczne w czwartek 13.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi duże zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 60-90 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurna aura. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, okresami w porywach osiągnie do 60-80 km/h. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Okresami w porywach osiągnie do 60-80 km/h. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół będzie pochmurno, możliwy jest słaby deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie, z zachodu, okresami w porywach rozpędzi się do 60-80 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurna aura. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu, okresami w porywach osiągnie do 60-80 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1017 hPa, spada.

Warunki drogowe w czwartek 13.01
Warunki drogowe w czwartek 13.01tvnmeteo.pl

Autor:dd,anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości