Polska na weekend 360

Polska na weekend 360

Polska na weekend. Zwiedzamy Podkarpacie

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku kontynuujemy podróż po Podkarpaciu. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania.

Polska na weekend. Odkryj Podkarpacie

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku odwiedzamy Podkarpacie. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Polska na weekend. Śląsk wita

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku zapraszamy na Śląsk. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Polska na weekend. Poznaj Kraków

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku odkrywamy Kraków. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Polska na weekend. Poznaj Małopolskę

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku odkrywamy Małopolskę. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Polska na weekend. Odkryj Kaszuby

W programie "Polska na weekend/360" w TVN24 pokazujemy najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce. W tym odcinku przybliżamy państwu Kaszuby. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Wino, chleb, zabytki. "Polska na weekend/360" poleca Zieloną Górę

To miasto nie zostało zniszczone w czasie drugiej wojny światowej, więc zachowało się tu sporo zabytków. Jednak największą atrakcją, któtra przyciąga turystów są rozległe winnice. Prowadzący program "Polska na weekend/360" - Aleksandra Janiec i Jakub Porada - udali się do malowniczo położonej Zielonej Góry na winobranie.

Wizyta w Łodzi

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu "Polska na weekend/360". Tym razem prowadzący program - Aleksandra Janiec i Jakub Porada - udali się do Łodzi. Co ich tam spotkało?

Śladami Czerwonego Barona

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu "Polska na weekend/360". Tym razem prowadzący program - Aleksandra Janiec i Jakub Porada - udali się do Świdnicy. Co ich tam spotkało?