Fakty po południu

Fakty po południu

Wicepremier Morawiecki romansował z przedsiębiorcami w Rzeszowie. Było bardzo miło.

Nawet nie próbujemy myśleć, że było inaczej...

Akcja specjalna MON zakończyła się pełnym sukcesem. Zajęto budynek, zneutralizowano przeciwnika i zabezpieczono teren.

Ekipa Szkła kwestowała na Powązkach, z dobrymi rezultatami.

Problemy techniczne dopadły minister Joanne Kluzik-Rostkowską, cały sejm czekał aż pani minister bedzie mogła głosować.

Społeczeństwo dowie jak się bawi władza - taką mam satysfakcę z ujawnienia akt prokuratury - mówi Zbigniew S. Jednocześnie zapowiada, że będzie kandydował w wyborach do Sejmu.

Po 13 latach znowu w jednym składzie. Legendarna polska grupa hip-hopowa Kaliber 44 spotkała się w studiu w Katowicach na pierwszej próbie od ponad dekady. Muzycy po raz pierwszy po przerwie pokazali się szerszej publiczności na tegorocznym festiwalu Open'er w Gdyni w lipcu. Zespół zagrał z pełnym akompaniamentem żywych muzyków. Fani powinni doczekać się płyty w przyszłym roku.

Razem a jednak osobno, czyli szorstka przyjaźń szefa i wiceszefa PO na sejmowym korytarzu. Donald Tusk i Grzegorz Schetyna spotkali się w tym samym miejscu w Sejmie, chcąc w tym samym momencie porozmawiać z dziennikarzami. Premier zapytany, czy będą wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje wobec Schetyny za to, że "robi mu konkurencję" sam usunął się w cień i pozwolił mu dokończyć swoje wystąpienie przed kamerami, mimo sprzeciwu dziennikarzy, którzy zapewniali Tuska, że rozmowa z wiceszefem PO nie jest emitowana "na żywo".

- Mówimy tutaj o thrillerze szpiegowskim i w moim poczuciu takim on jest - stwierdza w rozmowie z reporterką "Faktów po południu" Maja Ostaszewska, odtwórczyni roli Hanny Kuklińskiej, żony Ryszarda Kuklińskiego w filmie "Jack Strong". Obraz Władysława Pasikowskiego opowiada historię pułkownika, który jako oficer sztabowy ludowego Wojska Polskiego nawiązał współpracę z CIA. Główna rola została powierzona Marcinowi Dorocińskiemu. - Staram się nie oceniać. Staram się zagrać człowieka. Ze wszystkimi jego wadami. Z jego słabością i siłą. A to, kto co będzie myślał po obejrzeniu tego filmu, to już jest jego sprawa - podsumowuje aktor.