Nowy portret na czwarte urodziny. Oficjalna fotografia małego księcia

[object Object]
Książę George spieszył się na samolot z Polski. Nagranie z 19 lipcatvn24
wideo 2/21

Pałac Kensington opublikował nowe oficjalne zdjęcie syna brytyjskiej pary książęcej. Książę George, który razem z rodzicami odwiedził w połowie lipca Polskę, w sobotę obchodzi czwarte urodziny.

Nowa oficjalna fotografia małego księcia została umieszczona w piątek w mediach społecznościowych. George uśmiecha się na niej, patrząc prosto w obiektyw, a ubrany jest w koszulę w paski z rozpiętym kołnierzykiem.

"Książę i księżna z zachwytem dzielą się nowym oficjalnym portretem księcia George'a z okazji jutrzejszych czwartych urodzin Jego Królewskiej Mości" - napisano w piątek na oficjalnym koncie twitterowym Pałacu Kensington.

The Duke and Duchess are delighted to share a new official portrait of Prince George to mark HRH's 4th birthday tomorrow pic.twitter.com/Fct5iaoEer— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 21 lipca 2017

Książęca para w Polsce

Książę George jest pierwszym dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate i trzecim w kolejce do tronu członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej.

W dniach 17-19 lipca razem z rodzicami i dwuletnią siostrą Charlotte odwiedził Polskę, gdzie odwiedzili m.in. Warszawę i Gdańsk.

Autor: mm / Źródło: tvn24.pl

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości