Miała uprawiać seks z uczniem i wysyłać erotyczne zdjęcia. Pracownica szkoły aresztowana

Źródło:
Northwest Regional Police, Police
Elizabethtown w Pensylwanii
Elizabethtown w Pensylwanii
Elizabethtown w Pensylwanii

37-letnia Megan Carlisle zatrudniona w szkole w amerykańskim Elizabethtown została aresztowana w związku z m.in. domniemanym gwałtem na uczniu oraz wysyłaniem nagich zdjęć nieletnim. Kobiecie postawiono zarzuty.

Megan Carlisle zatrudniona była w gimnazjum Elizabethtown Middle School w stanie Pensylwania. Zajmowała się nadzorowaniem uczniów sprawiających problemy wychowawcze. 25 maja została aresztowana w związku z zarzutami o gwałt na nieletnim i wysyłanie nastolatkom erotycznych zdjęć.

37-letnia pracownica szkoły wysyłała nagie zdjęcia uczniom

Jak wynika z komunikatu policji Northwest Regional w Elizabethtown, 3 maja wpłynęło zawiadomienie dotyczące pracownicy lokalnego gimnazjum, która miała wysyłać nagie zdjęcia i nagrania do uczniów tej szkoły. W zgłoszeniu wskazano także, że kobieta "była zaangażowana w aktywność seksualną z 15-letnim chłopcem", uczniem placówki. Gdy funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo, zidentyfikowali pracownicę jako 37-letnią Megan Carlisle. Kobieta pracowała z uczniami, którzy odbywali karę tzw. zawieszenia w klasie, stosowanego wobec problematycznych uczniów, mającego zaangażować ich w specjalne zajęcia edukacyjne.

37-letnia Megan CarlisleNorthwest Regional Police Department

Do przestępstw miało dojść 28 kwietnia. 15-letni chłopak, do którego dotarli funkcjonariusze, przekazał im, że 37-latka "dotykała i pieściła" okolice jego genitaliów podczas zajęć. Tego samego dnia kobieta miała również pisać do niego za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat aktywności seksualnych oraz wysyłać swoje nagie zdjęcia i nagrania do niego oraz jego 16-letniego przyjaciela. Wieczorem miała zawieźć go samochodem na pusty parking i uprawiać z nim seks.

Zdjęcia i nagrania trafiły do "nieznanej liczby" uczniów

Śledczy zabezpieczyli na telefonach komórkowych kilkorga uczniów szkoły materiały pokazujące nagą Carlisle w erotycznych sytuacjach. Zdjęcia i nagrania miały według policji być udostępniane później "nieznanej liczbie" uczniów. Przeszukano też dom, samochód i telefon kobiety. Na podstawie zgromadzonych dowodów 37-latce postawiono kilka zarzutów, w tym gwałtu na nieletnim, nielegalnego kontaktu z nieletnim, napaści na tle seksualnym i rozpowszechniania materiałów o charakterze seksualnym wśród nieletnich.

Okręg szkolny Elizabethtown Area School District wydał oświadczenie w związku ze sprawą, w którym przekazał, że "jest świadom zarzutów wysuniętych wobec Megan Carlisle". Podkreślono, że kobieta "nie jest już zatrudniona w szkole", a okręg "w pełni współpracował z lokalnymi organami ścigania".

ZOBACZ TEŻ: "Nauczycielka roku" aresztowana pod zarzutem seksu z 16-letnim uczniem

Autorka/Autor:pb//az

Źródło: Northwest Regional Police, Police

Źródło zdjęcia głównego: Northwest Regional Police Department