"Witamy w stowarzyszeniu pozbawionych snu". Książę William gratuluje bratu


Książę William pogratulował we wtorek swemu bratu, księciu Harry’emu i jego żonie Meghan, narodzin pierworodnego syna. Życzenia młodym rodzicom złożyła również księżna Kate.

Książę William i księżna Kate wzięli udział we wtorek w otwarciu regat o Puchar Króla w Londynie. Podczas krótkiego briefingu dla mediów nie zabrakło pytań o nowo narodzonego członka rodziny królewskiej.

Żartobliwe gratulacje Williama

Książę William stwierdził, że jest "oczywiście zachwycony" narodzinami bratanka. "Cieszę się na spotkanie z nimi w kolejnych dniach, kiedy sytuacja się trochę uspokoi" – dodał.

NOWE > Zobacz pierwsze zdjęcie Royal Baby

Pytany o wskazówki, jakie mógłby udzielić młodszemu bratu, 37-letni książę roześmiał się i stwierdził, że ma "wiele rad", jednak przede wszystkim liczy na to, że "Harry będzie miał czas na spokojnie nacieszyć się dzieckiem".

- Jestem bardzo zadowolony i miło mi, że mogę powitać mego własnego brata w stowarzyszeniu pozbawionych snu, to znaczy rodzicielstwie - zażartował wreszcie William, tata trójki dzieci.

Filmik ze słowami księcia został opublikowany na oficjalnym profilu pary książęcej na Instagramie. W ciągu jednego dnia wideo z miało prawie cztery miliony odsłon.

Nagranie spotkało się z licznymi komentarzami internautów.

"Życzę powodzenia księciu Harry'emu w stowarzyszeniu pozbawionych snu" - pisze internauta.

"Kocham to. Cieszę się z nich wszystkich" - to już kolejny komentarz.

Życzenia od księżnej

Na temat narodzin nowego członka rodziny królewskiej wypowiedziała się także księżna Cambridge, która przypomniała, że także dwoje z trojga ich własnych dzieci - roczny Louis i czteroletnia Charlotte - urodziły się na przełomie kwietnia i maja.

Kate potwierdziła, że para nie spotkała się jeszcze z Meghan i Harrym. "Następne kilka tygodni może być dla nich przytłaczające, dlatego życzymy im wszystkiego najlepszego" – dodała.

Narodziny potomka Harry'ego i Meghan

Syn Harry’ego i Meghan Markle przyszedł na świat 6 maja o godzinie 5:26. Chłopiec ważył ponad 3,2 kilograma. Zarówno on, jak i matka czują się dobrze – poinformowano w komunikacie Pałacu Buckingham. Jako pierwsza o narodzinach dziecka poinformowana została królowa Elżbieta II.

Autor: dp//mro / Źródło: TVN24, PAP, Instagram

Pozostałe wiadomości