Ludzkie szczątki odkryto w jaskini na terenie rancza Nuevo Ojo de Agua. Według ekspertów, nie noszą śladów przemocy.
Kości były ułożone na sobie, co oznacza, że ciała najprawdopodobniej ułożono w stosy jedne na drugich.
Masowe groby w Meksyku
Szkielety zostały przewiezione do stolicy stanu, Tuxtla Gutierrez. Zostaną tam dokładnie zbadane.
W ostatnich dwóch latach w Meksyku odnaleziono wiele masowych grobów. Przypuszcza się, że większość z pogrzebanych tam ciał to ofiary mafii.
Źródło: APTN