Tańszy bilet dla warszawiaka

Tańszy bilet dla warszawiaka
Tańszy bilet dla warszawiaka
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: TVN 24
Więcej płacisz - taniej jedziesz, takie mogłoby być hasło warszawskiej rewolucji biletowej, jaką zapowiadają władze stolicy. Sprowadza się ona do tego, że komunikacja miejska ma być tańsza dla tych mieszkańców Warszawy, którzy płacą podatki w stolicy. Rozwiązanie chwalone przez włodarzy polskich metropolii bywa krytykowane jako dyskryminujące przyjezdnych.

Źródło: tvn24

Czytaj także: