Zderzyły się trzy auta, nie żyje jeden z kierowców. Drugiego znaleziono kilka godzin później w zaroślach. "Był cały zakrwawiony"

Autor:
FC/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Nowogród Bobrzański. Zderzenie trzech aut, nie żyje jedna osoba. Kierowca uciekł
Nowogród Bobrzański. Zderzenie trzech aut, nie żyje jedna osoba. Kierowca uciekłTVN24
wideo 2/5
TVN24Nowogród Bobrzański. Zderzenie trzech aut, nie żyje jedna osoba. Kierowca uciekł

Nie żyje kierowca jednego z aut, a trzy inne osoby - w tym prawdopodobny sprawca, który uciekł z miejsca zdarzenia - zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w Nowogrodzie Bobrzańskim (woj. lubuskie). W sprawie zatrzymano jeszcze cztery osoby.

Do zderzenia trzech aut doszło w czwartek (26 stycznia) po godzinie 17.30 na ulicy Żarskiej, miejskim odcinku drogi krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskiej.

- Mężczyzna kierujący audi najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas i uderzył czołowo w forda, którym podróżowały dwie osoby - informuje Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Kierowca forda zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala. Za fordem jechał samochód mazda, którego kierowca także ucierpiał.

Wypadek na drodze krajowej nr 27TVN24

Kierowcę znaleziono kilka godzin później. Policja: leżał w zaroślach, był zakrwawiony

Jak informowały służby, kierowca audi tuż po zdarzeniu uciekł, nie udzielając pomocy poszkodowanym. W jego poszukiwania zaangażowano 80 policjantów, w tym m.in. przewodnika z psem. - Około godziny 1.30 zadzwonił mężczyzna, mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego, który poinformował, że zauważył w zaroślach leżącego mężczyznę, który jest zakrwawiony. Na miejsce przyjechały służby. Okazało się, że to kierowca audi. Miał bardzo poważne obrażenia, jego ciało było wychłodzone. Obecnie przebywa w szpitalu w Zielonej Górze - mówi Stanisławska.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

W trakcie poszukiwań policjanci zatrzymali cztery osoby, które mogły pomagać poszukiwanemu. To trójka mężczyzn i kobieta. Jak się okazało, jeden z mężczyzn był osobą poszukiwaną przez policję, która musi odbyć karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

- Decyzja dotycząca odpowiedzialności tych czterech osób jeszcze nie zapadła - przekazała Stanisławska.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu z wypadku. Droga krajowa nr 27 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd ulicami miasta.

Policja o wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba nie żyje, kierowca uciekł
Policja o wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba nie żyje, kierowca uciekłTVN24
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:FC/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości