TVN24 | Poznań

Najechał na tył ciężarówki, motocyklista nie żyje

TVN24 | Poznań

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN 24 Poznań
Chełmno: Najechał na tył ciężarówki. Motocyklista zginąłKPP Szamotuły
wideo 2/5
KPP SzamotułyChełmno: Najechał na tył ciężarówki. Motocyklista zginął

Motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Chełmnie (woj. wielkopolskie). Według ustaleń policji, mężczyzna wjechał swoim motocyklem w tył naczepy ciężarówki.

Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 92 w Chełmnie dotarło do dyspozytora 112 w niedzielę o godzinie 22.07.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż na łuku drogi nieznany kierujący motocyklem marki Honda CBR najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego, którym kierował 61-letni obywatel Ukrainy. W wyniku poniesionych obrażeń, motocyklista zmarł - podaje Sandra Chuda z szamotulskiej policji.

Jak informuje, policjanci drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki na miejscu wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz pozostałą niezbędną dla dalszego śledztwa dokumentację. Policjanci z Pniew przesłuchali świadków wypadku.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

"Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność"

Pracę na miejscu nadzorował prokurator. W sprawie prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo, którego celem będzie szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

- To już czwarta osoba w tym roku, która straciła życie na drodze na terenie naszego powiatu. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii - podkreśla Chuda.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KPP Szamotuły

Pozostałe wiadomości