Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z autobusem

Autor:
ng/tok
Źródło:
KPP Puck
Tir nie ustąpił pierwszeństwa. Zderzył się z autobusem (materiał z 07.02.2023)
Tir nie ustąpił pierwszeństwa. Zderzył się z autobusem (materiał z 07.02.2023)KPP Puck
wideo 2/5
KPP Puck

We wsi Tyłowo na Pomorzu doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem. Nikt nie został poszkodowany, ale mundurowi ukarali sprawcę mandatem karnym w wysokości dwóch tysięcy złotych i 10 punktami karnymi.

Zgłoszenie o wypadku w Tyłowie (woj. pomorskie), do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Wejherowskiej z drogą wojewódzką nr 218, policjanci otrzymali we wtorek 7 lutego, około godz. 8.30.

Na miejsce wysłano policjantów z komisariatu w Krokowej oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Surowa kara za wymuszenie pierwszeństwa

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 36-letni kierowca pojazdu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 66-letniemu kierującemu autobusem, w wyniku czego doszło do kolizji. Na szczęście nikt z uczestników wypadku nie odniósł poważniejszych obrażeń - informuje asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku.

Na Pomorzu, we wsi Tyłowo, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem. Nikt nie został poszkodowany, ale mundurowi ukarali sprawcę mandatem karnym w wysokości 2 tys. zł. i 10. punktami karnymi.
Tir nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł i 10 punktami karnymi. 

Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/tok

Źródło: KPP Puck

Źródło zdjęcia głównego: KPP Puck

Pozostałe wiadomości