TVN24 | Pomorze

Uderzyła w zaparkowane auto, zamieniła się miejscami i uciekła. Po chwili wróciła po zgubioną rejestrację

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa/tam
Źródło:
TVN24 Pomorze
Uszkodziła kilka aut i odjechała z miejsca zdarzenia (wideo bez dźwięku)
Uszkodziła kilka aut i odjechała z miejsca zdarzenia (wideo bez dźwięku)KPP w Starogardzie Gdańskim
wideo 2/5
KPP w Starogardzie GdańskimKobieta uszkodziła kilka aut i odjechała z miejsca zdarzenia

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego (Pomorze) szukają kierującej samochodem typu kombi, która w wigilijną noc spowodowała stłuczkę, a potem uciekła z miejsca zdarzenia. Po chwili wróciła po tablicę rejestracyjną, która odpadła z jej auta. Wszystko nagrały osiedlowe kamery, a nagranie publikuje teraz policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 grudnia ubiegłego roku na osiedlu Piastów w Starogardzie Gdańskim. Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, jak ciemny samochód typu kombi wjeżdża w tył zaparkowanego nissana. Auto na skutek uderzenia zostaje przesunięte z miejsca, w którym stało.

Zamienili się miejscami i odjechali. Wrócili jeszcze po rejestrację

Wtedy kierująca samochodem kobieta szybko zamienia się miejscami z pasażerem, a ten odjeżdża. To jednak nie koniec, bo po chwili oboje - już pieszo - wracają na miejsce stłuczki, by zabrać rejestrację i element zderzaka, który odpadł.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Jak później ustalili mundurowi, uszkodzonych zostało kilka samochodów, nie tylko nissan. Teraz policjanci apelują, by ci, którzy znają osoby z nagrania lub mają jakiekolwiek podejrzenia, zgłaszali się do Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 742 73 12 i 47 742 73 44 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl.

Autor:eŁKa/tam

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Starogardzie Gdańskim

Pozostałe wiadomości