Pomorze

Ukradli z Niemiec porsche i ukryli je w Gdańsku. Policja udostępnia nagranie

Pomorze

Skradziony z Niemiec samochód na gdańskim parkingu
KMP GdańskPolicja szuka mężczyzn widocznych na filmie z monitoringu

Ukradli samochód w Niemczech i ukryli go na parkingu strzeżonym w Gdańsku - twierdzi policja, publikując nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyzn, którzy podjeżdżają porsche, zostawiają je na parkingu i pośpiesznie odchodzą. Sprawę bada prokuratura.

Policja informuje, że nagranie pochodzi z 15 lutego tego roku. Widać na nim, jak dwóch mężczyzn podjeżdża samochodem na strzeżony parking przy ulicy Spadochroniarzy w Gdańsku. Według ustaleń śledczych, jest to skradziony z terenu Niemiec samochód marki Porsche Cayenne S.

- Policjanci do prowadzonej sprawy zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą - poinformował st. asp. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Gdańska pod nadzorem prokuratury.

- Za paserstwo umyślne, w stosunku do mienia znacznej wartości, może grozić kara pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat - dodaje Chrzanowski.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do wydziału dochodzeniowo-śledczego pod numer telefonu (58) 321-62-60 lub numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. KMP Gdańsk

Policja szuka mężczyzn, którzy mogą mogą mieć związek z kradzieżą KMP Gdańsk
Policja szuka mężczyzn, którzy mogą mogą mieć związek z kradzieżąKMP Gdańsk

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/mś / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Gdańsk

Pozostałe wiadomości