Największy park trampolin powstaje w Gdyni

Pomorze

Jumpcity - park trampolinPark trampolin ruszy już 7 września

Ponad 50 trampolin ustawionych poziomo i pod skosem przy ścianie, dające intensywny wycisk, ale i mnóstwo dobrej zabawy. Wkrótce w Gdyni ma zostać otwarty nowoczesny park trampolin, który, jak mówią organizatorzy, będzie największym takim obiektem w Europie.

Park trampolin powstaje w gdyńskim Śródmieściu. Inwestycja mieścić się będzie na hali wielkości ok. tysiąca metrów kwadratowych, gdzie rozstawiono pięćdziesiąt trampolin, ustawionych w poziomie i pod skosem. - Zajmują one powierzchnię powyżej 400 metrów kwadratowych, to naprawdę duża przestrzeń - mówił Maciej Leśniak, pomysłodawca projektu.

Z kompleksu będzie można korzystać przez cały rok, niezależnie od pogody. Jak tłumaczył Leśniak, na trampolinach wyskakać będzie mógł się niemal każdy, jednak dzieci do 13. roku życia będą musiały przynieść ze sobą zgodę, podpisaną przez opiekuna prawnego. Z kolei dzieci do 6. roku życia będą mogły skakać jedynie pod opieką opiekuna.

Największy park trampolin w Europie

Skąd wziął się pomysł na stworzenie parku trampolin w Gdyni? Pomysłodawca Maciej Leśniak nie ukrywa, że inspirację odnalazł w Internecie. - Podpatrzyłem podobne projekty na świecie, głównie w USA i postanowiłem stworzyć coś podobnego. Będzie to największy park trampolin w Europie, obiekt na skalę światową - powiedział. Tu powstaje największy w Europie park trampolin:

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Autor: dp / Źródło: TVN24 Pomorze