Tragiczny wypadek pod Grudziądzem. Zginęły dwie osoby

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Pomorze/PAP
W wypadku pod Grudziądzem zginęły dwie osobyFB/Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
wideo 2/10
FB/Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-DobrzyńskiegoW wypadku pod Grudziądzem zginęły dwie osoby

Policja bada okoliczności wypadku w Malankowie (Kujawsko-Pomorskie). Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Po północy w nocy z poniedziałku na wtorek na autostradzie A1 w okolicach węzła Lisewo doszło do zderzenia auta osobowego i ciężarówki. Jak podają służby, dwie osoby poniosły śmierć.

Jak informuje nas aspirant sztabowy Tomasz Winiarski z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie, opel insignia uderzył w tył samochodu ciężarowego iveco. Zginęły dwie osoby - mężczyzna, który kierował oraz kobieta. Przy mężczyźnie znaleziono dokumenty na nazwisko 35-letniego mieszkańcy powiatu grudziądzkiego, personalia kobiety są ustalane.

Siła uderzenia miała być bardzo duża - opel prawdopodobnie jechał z dużą prędkością. Obie osoby zmarły na miejscu.

Droga była zablokowana na kilka godzin. Dopiero nad ranem udało się ją udrożnić. Jak o godz. 5 rano informował dyżurny Punktu informacji Drogowej w Centrali Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, początkowo autostrada zablokowana była w obu kierunkach, krótko po zderzeniu odblokowano jezdnię w stronę Łodzi, a następnie jeden pas w stronę Gdańska. Obecnie nie ma już utrudnień.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Do wypadku doszło na A1Google Maps

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Pomorze/PAP

Źródło zdjęcia głównego: FB/Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego