TVN24 | Pomorze

Ciosy pięściami, kopniaki i gaz. Bójka w korku na obwodnicy

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Pomorze
Bójka na obwodnicy Trójmiasta
Bójka na obwodnicy Trójmiastaczytelnik trojmiasto.pl
wideo 2/9
czytelnik trojmiasto.plBójka na obwodnicy Trójmiasta

W korku w Gdańsku pokłóciło się dwóch kierowców. Sytuacja eskalowała szybko – w ruch poszły pięści, wymierzone zostały kopniaki, a wreszcie jeden z uczestników bójki użył gazu. Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w sieci.

W miniony piątek około godz. 8.30 kierowcy na obwodnicy Trójmiasta stojący w korku mogli zobaczyć dwóch mężczyzn, którzy rzucili się na siebie z pięściami.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że na wysokości zjazdu na Matarni, kierowca mercedesa kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego oraz prysnął mu w oczy prawdopodobnie gazem pieprzowym – przekazuje nam nadkomisarz Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Policjanci prowadzą czynności w związku z uszkodzeniem ciała. Szczegółowo sprawdzają okoliczności zdarzenia – dodaje policjantka.

Zgłoszenie na policję

Na nagraniu, na którym uwieczniono zajście, widać, że obaj kierowcy wymieniają ciosy, a ten, który zgłosił na policji, że został napadnięty, próbuje także uszkodzić mercedesa drugiego z mężczyzn. Wideo jest także analizowane przez policjantów.

Za uszkodzenie ciała grozi nawet pięć lat więzienia.

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: czytelnik trojmiasto.pl

Pozostałe wiadomości