Wjechał na chodnik. Zginęło dwóch 17-latków

 
Tragiczny wypadek w Laskach
Źródło zdj. gł.: TVN24
Tragiczny rajd drogowego pirata. W szpitalu w Kępnie zmarł siedemnastolatek, którego w sobotę wieczorem na chodniku w pobliskich Laskach (Wielkopolska) potrącił samochód. Na miejscu zginął jego rówieśnik

Autem, które wjechało w nastolatków, kierował 22-latek. Z nieustalonych przyczyn mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał na chodnik - poinformowała rzecznik prasowy kępińskiej policji Gabriela Kurzawa.

Wiadomo już, że kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany do dyspozycji prokuratora.

Źródło: PAP

Czytaj także: