Źródło zdj. gł.: TVN24
Autem, które wjechało w nastolatków, kierował 22-latek. Z nieustalonych przyczyn mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał na chodnik - poinformowała rzecznik prasowy kępińskiej policji Gabriela Kurzawa.
Wiadomo już, że kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany do dyspozycji prokuratora.
Źródło: PAP