"W drodze do kościoła dewastował auta"

Policja szybko złapała mężczyznę
Policja szybko złapała mężczyznę
Źródło zdj. gł.: TVN 24
Olsztyńscy policjanci zatrzymali 62-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodów. "Mężczyzna wyszedł do kościoła, ale zanim tam dotarł, zdążył uszkodzić pięć aut" - informują funkcjonariusze.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż przed godziną 18 na osiedlu Pieczewo. Z relacji świadka wynika, że 62-letni Mirosław S. idąc wzdłuż parkingu, na którym stały auta, rysował kluczem bagażniki samochodów - podała olsztyńska policja.

Świadek natychmiast powiadomił policjantów, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia.

Funkcjonariusze dokonali oględzin pojazdów i zatrzymali mężczyznę. Łączna suma strat to około dwa tysięcy złotych.

Mężczyzna spędził 48-godzin w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu nawet do lat pięciu lat więzienia.

Autor: nsz//tka / Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: