17-latek wjechał motocyklem w rówieśniczki. Jedna zmarła, druga jest w szpitalu

Aktualizacja:
Autor:
ads,
akr
Źródło:
tvn24.pl, PAP
Wjechał motocyklem w dwie nastolatki, jedna nie żyje
Wjechał motocyklem w dwie nastolatki, jedna nie żyjeTVN24
wideo 2/2
TVN24Wjechał motocyklem w dwie nastolatki, jedna nie żyje

Policja bada okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątek późnym wieczorem w miejscowości Trynosy Osiedle (województwo mazowieckie). 17-letni motocyklista wjechał w dwie 17-latki, które siedziały na ławce. Jedna z nastolatek zmarła, a druga trafiła do szpitala. Jej stan oceniono jako ciężki, ale według policji nie ma zagrożenia życia.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 22 na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle w gminie Wąsewo. 17-latek jechał motocyklem razem ze swoją koleżanką.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak podaje policja "kierujący motocyklem prawdopodobnie na łuku drogi z nieustalonych na razie przyczyn zjechał i uderzył w dwie 17-letnie dziewczyny - mieszkanki powiatu ostrowskiego". Jedna z nich zginęła na miejscu, druga została przewieziona do szpitala w ciężkim stanie. Starszy aspirant Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu uspokajał po godzinie 23 na antenie TVN24, że stan dziewczyny nie zagraża jej życiu.

Policjant dodał, że wszyscy uczestnicy zdarzenia są mieszkańcami powiatu ostrowskiego.

Kierujący motocyklem i jego pasażerka, także 17-letnia, zostali zatrzymani przez policję, pobrano od nich krew do zbadania stanu trzeźwości. St. asp. Cibor przekazał, że kierujący prawdopodobnie w niedzielę będzie składał wyjaśnienia.

Autor:ads, akr

Źródło: tvn24.pl, PAP

Pozostałe wiadomości