Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2021. Artyści zapowiadają koncert na 20-lecie TVN24

Autor:
pp/adso
Źródło:
TVN24
Zapowiedź koncertu z okazji 20-lecia TVN24
Zapowiedź koncertu z okazji 20-lecia TVN24TVN24
wideo 2/21
TVN24Zapowiedź koncertu z okazji 20-lecia TVN24

Przed nami trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2021, podczas którego odbędzie się koncert na 20-lecie TVN24. Wystąpią między innymi: Kayah, Agnieszka Chylińska, Fisz Emade Tworzywo, Organek czy Krzysztof Zalewski. Sylwia Grzeszczak zapowiedziała, że "można będzie posłuchać największych hiciorów w zupełnie nowej aranżacji". Od godziny 20 w TVN24 wystartuje program specjalny, a w nim relacje z wydarzenia.

Top of the Top Sopot Festival 2021 cieszy się wielkim zainteresowaniem telewidzów i publiczności sopockiej Opery Leśnej. Dziś odbędzie się koncert na 20-lecie TVN24. O godzinie 20 w TVN24 wystartuje program specjalny, a w nim będzie można obejrzeć relacje z koncertu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Wieczorem na scenie Opery Leśnej, razem z orkiestrą pod batutą Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka wystąpią między innymi: Kayah, Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Ewa Bem, Brodka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Przybysz, Viki Gabor, Krzysztof Zalewski, Organek, Fisz Emade Tworzywo, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, Kortez, Michał Szpak, Paweł Domagała czy Krzysztof Iwaneczko.

CZYTAJ TEŻ: Dawid Kwiatkowski laureatem Bursztynowego Słowika Top of the Top Sopot Festival 2021

Artyści o czwartkowym koncercie. "To coś innego"

Paweł Domagała, jeden z artystów, który wystąpi w czwartek, przyznał, że jest bardzo stęskniony za publicznością. - Mam nadzieję, że będzie bardzo dużo słuchaczy, bo fajnie się gra, jak jest dużo ludzi - mówił.

Piosenkarka Sylwia Grzeszczak zwracała uwagę na klimat, który towarzyszy występom w Operze Leśnej w Sopocie. Podkreśliła, że czwartkowy koncert będzie wyjątkowy również z racji występowania wokalistów razem z orkiestrą symfoniczną. - To jest coś innego niż na innych koncertach. Przecudowne brzmienie, którego nie mamy na co dzień. Można będzie posłuchać największych hiciorów w zupełnie nowej aranżacji - podkreśliła.

Sylwia Grzeszczak przed koncertem z okazji 20-lecia TVN24
Sylwia Grzeszczak przed koncertem z okazji 20-lecia TVN24TVN24

Agnieszka Chylińska mówiła o powrocie na scenę po pandemicznej przerwie. - Jesteśmy w końcu razem, jest tłum, możemy być blisko siebie. W takich momentach wszystkie antagonizmy typu "nie lubię tego zespołu", znikają. Wszyscy się cieszą. Ja jestem optymistką i myślę, że nawet złe sytuacje są po to, żeby później się cieszyć i doceniać proste rzeczy - powiedziała.

Chylińska: jesteśmy w końcu razem, możemy być blisko siebie
Chylińska: jesteśmy w końcu razem, możemy być blisko siebieTVN24

Dziennikarze TVN24 poprowadzą wieczorny koncert

Wydarzenie poprowadzą dziennikarze stacji TVN24. Jednym z nich będzie Piotr Jacoń, który stworzy parę konferansjerów z Anną Jędrzejowską. - Tutaj czuję się jak w domu, jestem w domu - mówił dziennikarz TVN24, który pochodzi z Trójmiasta. - Chciałabym życzyć naszym widzom, żeby cały czas w nas wierzyli, żeby mieli przekonanie, że jesteśmy dla nich - podkreśliła Anna Jędrzejowska.

Anna Jędrzejowska i Piotr Kraśko o 20-leciu TVN24
Anna Jędrzejowska i Piotr Kraśko o 20-leciu TVN24TVN24

Występy artystów podczas koncertu przeplecione zostaną relacjami i wspomnieniami z najważniejszych momentów minionych dwóch dekad.

Piotr Kraśko zwracał uwagę na "nieprawdopodobną życzliwość", z którą dziennikarze TVN24 spotykają się w ostatnim czasie ze strony widzów. - Nigdy sobie nie wyobrażałem, że tylu widzów będzie chciało w swoim mieście, małym i dużym, wyjść na ulicę i pokazać nam swoją solidarność - mówił.

- Teoretycznie mamy skrypt na dzisiejszy wieczór. Ale jest u nas taka obawa, że kiedy wejdziemy na scenę, może powstać nowa rzeczywistość i będziemy improwizować. Bardzo liczą na to, że będziemy się trzymać planu, ale nie wiem, jak będzie - przyznał Kraśko.

- Jestem przejęta, że będziemy stali na tej przepięknej scenie, patrzyli na widownię. To jest wzruszające - mówiła Monika Olejnik.

Monika Olejnik i Piotr Kraśko o koncercie jubileuszowym TVN24
Monika Olejnik i Piotr Kraśko o koncercie jubileuszowym TVN24TVN24

Autor:pp/adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości