Renault wpadło w poślizg. Dwie osoby ranne

W wypadku zostały ranne dwie osoby
W wypadku zostały ranne dwie osoby
Źródło wideo: tvn24
Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna jest w ciężkim stanie, po wypadku, do którego doszło w Kamiennej Górze w woj. dolnośląskim.

Samochód osobowy wpadł tam w poślizg i uderzył w betonowy słup.

Kilkuset mieszkańców ulicy pozostawało bez prądu.

Autor: mn//gak / Źródło: tvn24.pl, TVN24

Czytaj także: