TVN24 | Polska

#BezKitu. Polityczny talk-show Radomira Wita na żywo w TVN24 GO

TVN24 | Polska

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Pierwsze użycie czerwonego guzika w programie "#BEZ KITU". Po słowach Strzeżka
Pierwsze użycie czerwonego guzika w programie "#BEZ KITU". Po słowach StrzeżkaTVN24
wideo 2/4
TVN24Pierwsze użycie czerwonego guzika w programie "#BezKitu"

"#BezKitu" to nowy program reportera politycznego TVN24. Raz w miesiącu zaproszeni przez Radomira Wita goście odpytywani są w tematach ważnych dla młodych ludzi. Drugi odcinek politycznego talk-show na żywo w niedzielę 5 grudnia o godzinie 20 w TVN24 GO.

W "#BezKitu" nie ma miejsca na kłamstwa i półprawdy. Politycy muszą odpowiadać szczerze, a ich opinie będą weryfikowane.

W drugim odcinku programu gośćmi będą Aleksandra Gajewska (Platforma Obywatelska) i Krzysztof Bosak (Konfederacja) oraz uczniowie, studenci i aktywiści: Zuzanna Karcz, Jarosław Brodecki, Jakub Tomczak, Anna Wardak.

Zobacz pierwszy odcinek "#BezKitu" w TVN24 GO.

Do realizowanego na żywo politycznego talk-show Radomir Wit co miesiąc zaprasza dwoje polityków. Mogą oni zadawać sobie nawzajem pytania, a o sprawy ważne dla młodych ludzi pytają ich prowadzący oraz goście: studenci, dziennikarze, aktywiści.

Oglądaj "#BezKitu" na żywo w TVN24 GO.

#BezKitu

Program ma interaktywny charakter, znajdzie się w nim przestrzeń także dla internautów. Pojawią się sondy i… czerwone przyciski. Prezenter i politycy mogą ich użyć, gdy ktoś mija się z prawdą lub mówi coś, co przeczy jego wcześniejszym wypowiedziom.

Zasady użycia czerwonych przycisków:

1. Polityczni goście mogą użyć swojego przycisku trzy razy w ciągu całego programu.

2. Użycie przycisku przerywa wypowiedź drugiej strony i daje możliwość natychmiastowej riposty.

3. Osoba, której wypowiedź przerwano przy użyciu przycisku, musi wysłuchać drugiej strony i przerywa swoją wypowiedź.

4. Prowadzący może użyć swojego przycisku nieograniczoną ilość razy. 

Pierwsze użycie czerwonego guzika w programie "#BEZ KITU". Po słowach Strzeżka
Pierwsze użycie czerwonego guzika w programie "#BezKitu"TVN24

- Chcemy, żeby powstała przestrzeń, gdzie będzie możliwość konfrontacji wizji świata młodych z tym, co robią i robili politycy - mówi prowadzący program Radomir Wit i dodaje: - Dziś politycy mają problem z młodymi wyborcami - nie potrafią, a może nie chcą ich zrozumieć. I nawet gdy ich słuchają, to głównie po to, by uniknąć zarzutów ignorowania. A później i tak robią swoje. W naszym programie na uniki nie będzie miejsca - zaznacza.

"#BezKitu" oglądaj w niedzielę 5 grudnia w TVN24 GO, 10 minut wcześniej Radomir Wit rozpocznie relację na Instagramie tvn24.pl. Po emisji program w całości będzie także dostępny w TVN24 GO.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 GO

Pozostałe wiadomości