Nie udało się otworzyć S8

Po raz kolejny przesuwa się otwarcie ekspresówki przez warszawskie Bemowo. - Trasa zostanie otwarta w środę – powiedział we wtorek po południu Marcin Hadaj, rzecznik prasowy GDDKiA. Powodem opóźnienia są nieprawidłowości, wykryte przez komisję, która miała dopuścić drogę do ruchu.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: