Strefa Kibica w TVN24 i TVN24 GO

TVN24 | Polska

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Krychowiak: przygotowujemy się w Polsce i mamy kontakt z kibicami i to jest superTVN24
wideo 2/3
TVN24Krychowiak: przygotowujemy się w Polsce i mamy kontakt z kibicami i to jest super

Programy poświęcone Mistrzostwom Europy w piłce nożnej można oglądać na antenie TVN24 i w TVN24 GO. Pierwsza dawka o godzinie 7.05 w poranku "Wstajesz i wiesz", a druga o 16.40 po konferencji polskiej reprezentacji w "Faktach po południu". Zapraszamy też do nowoczesnego studia na specjalne wydania Strefy Kibica TVN24 podczas meczów reprezentacji Polski 14, 19 i 23 czerwca.

Piłkarskie EURO to wydarzenie, którym w najbliższym czasie będzie żyć cała Europa, w tym Polacy. Specjalnie z myślą o kibicach piłki nożnej na antenie TVN24 oraz w TVN24 GO pojawiły się poświęcone Mistrzostwom Europy programy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Dwa razy dziennie we "Wstajesz i wiesz" oraz "Faktach po południu" Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki pokazują i omawiają najważniejsze informacje dotyczące mistrzostw.

Studio Strefy Kibica TVN24TVN24

Specjalny program będzie poświęcony meczom polskiej reprezentacji. Strefa Kibica TVN24 będzie emitowana 14, 19 i 23 czerwca godzinę przed meczem, w przerwie spotkania i od razu po jego zakończeniu. Gospodarzami nowego ultranowoczesnego studia będą Joanna Kryńska, Olga Olesek oraz Łukasz Jedliński. Wraz z gośćmi - ekspertami, sportowcami i miłośnikami piłki - będą śledzić poczynania naszych piłkarzy, a nasi reporterzy wraz z kibicami będą celebrować spotkania meczowe. Wśród stałych komentatorów w naszym studiu pojawią się były bramkarz Radosław Majdan czy sędzia piłkarska Karolina Bojar.

Każde wydanie Strefy Kibica TVN24 zostanie poprzedzone półgodzinnym programem w TVN24 GO, który poprowadzi Joanna Kryńska.

Studio Strefy Kibica TVN24TVN24

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24