Źródło zdj. gł.: TVN24
O nietrzeźwym kierowcy autobusu linii 165, łączącej Chorzów z dużymi osiedlami w Katowicach, policjanci zostali powiadomieni telefonicznie w sobotę późnym popołudniem. Na ulicy Gałeczki patrol drogówki zatrzymał autobus do kontroli. Podejrzenia pasażerów potwierdziły się - badanie trzeźwości wykazało, że kierowca jest pijany.
- W chwili kontroli autobusem jechało około 10 osób - mówi Marek Wręczycki z zespołu prasowego śląskiej policji.
Pasażerowie przesiedli się do innego pojazdu. Mężczyzna został zatrzymany. W niedzielę wczesnym popołudniem nadal trzeźwiał w policyjnym areszcie.
Źródło: PAP