Lex TVN i koncesja dla TVN24. Kasia Kieli: domem TVN24 jest Polska

Źródło:
TVN24
Kasia Kieli o wsparciu dla TVN i TVN24
Kasia Kieli o wsparciu dla TVN i TVN24TVN24
wideo 2/2
Kasia Kieli o wsparciu dla TVN i TVN24TVN24

Nadzieją napawają mnie silne słowa, że Polska będzie stała na straży wartości takich jak wolność słowa czy niezależność mediów - mówi w rozmowie z Piotrem Kraśką Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA. - Domem TVN24 jest Polska - dodaje. Zarząd TVN SA poinformował, że TVN24 otrzymała holenderską koncesję na nadawanie. Firma wciąż czeka na koncesję polską i podkreśla, że nie ma żadnych podstaw, żeby Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji koncesji nie przedłużyła.

Piotr Kraśko: Jak wygląda w tej chwili sytuacja z koncesją dla TVN24?

Kasia Kieli: Jednym słowem: bezpiecznie. Jak ogłosiliśmy wczoraj, koncesja została przyznana, dostaliśmy koncesję holenderską. Mówiąc o tej koncesji i w ogóle o sytuacji TVN24, tak naprawdę rozwiązuje to dwa podstawowe problemy. Od 20 lat jest w domach naszych widzów, (TVN24-red.) jest najczęściej oglądaną, wybieraną stacją newsową, dlatego że nasi widzowie mają zaufanie do TVN24, ufają ludziom, którzy ją tworzą. Tego zaufania nie możemy zawieść i nie chcieliśmy zawieść. Chcemy mieć możliwość nadawania i możliwość kontynuacji

Drugim, równie ważnym dla nas aspektem, jest fakt, że w TVN24 pracuje ponad tysiąc osób. Tysiąc ludzi związanych z tą stacją, tysiąc rodzin, które polegają na tym, że te osoby będą tu pracowały, będą miały tu zatrudnienie.

Oba te problemy ta koncesja nam rozwiązuje.

Ale ponieważ spełniamy wszystkie wymogi formalne, półtora roku temu złożyliśmy odpowiednie dokumenty. Wciąż liczymy na to, że otrzymamy koncesję w Polsce.

Oczywiście, że tak. Ja i wszyscy po stronie Discovery uważamy, że domem TVN24 jest Polska. Tutaj powinniśmy być. Spełniamy wszystkie wymogi prawne, nie ma w ogóle miejsca na interpretację tego. Ta koncesja po prostu powinna być przyznana.

Chciałam zwrócić uwagę, że czekaliśmy do ostatniej chwili i o koncesję holenderską wystąpiliśmy dopiero w lipcu. Dlatego, że do ostatniego momentu czekaliśmy na to, by otrzymać koncesję w Polsce. Dłużej nie możemy, bo to zagrażałoby bytności tej stacji. Nie mogliśmy dłużej czekać.

Tym niemniej mam nadzieję i apeluję do Krajowej Rady, że jednak przyzna nam tę koncesję i po 26 września będziemy mogli nadal nadawać na koncesji polskiej.

Jeszcze jedna uwaga, która mi się nasuwa, to jest to, że koncesja dla TVN24, ta holenderska, dołączy do rodziny Discovery. My w Holandii koncesjonujemy ponad 170 kanałów. Jesteśmy jedną Europą, możemy nadawać w Europie kanały, które są koncesjonowane w różnych krajach. Mamy tam ponad 170 koncesji, Holandia bezpośrednio do mnie raportuje. TVN24 będzie w tej całej rodzinie Discovery.

Wyjaśnijmy, bo widz oglądający kanały po polsku nie musi zastanawiać się, gdzie przyznana została koncesja. To nie byłaby sytuacja wyjątkowa, choć chcielibyśmy nadawać na podstawie koncesji przyznanej w Polsce. Ale jest wiele kanałów nadających po polsku z koncesją przyznaną w innym kraju europejskim.

Tak, oczywiście. Żyjemy w jednej Europie, jednym z praw europejskich, jeśli chodzi o sposób nadawania, jest telewizja transgraniczna. Jeżeli jest kanał koncesjonowany w jednym kraju europejskim, może nadawać na inne kraje europejskie.

To nie zmienia sytuacji, że kanał TVN24 od 20 lat nadawał w Polsce, spełnia wszystkie wymogi. Trochę jest niezrozumiałe, dlaczego nie mógłby dalej pozostać i dlaczego jego domem nie miałaby być Polska.

Liczymy na koncesję w Polsce, mamy koncesję holenderską, ale to nie rozwiązuje w żaden sposób problemu, który stwarza ustawa lex TVN, przyjęta już w Sejmie.

To jest zupełnie odrębna sprawa. Ważne, żeby zrozumieć, dlaczego to są dwie odrębne sprawy. Lex TVN nie jest bezpośrednio związany z TVN24. Lex TVN bardziej uderza w stacje takie jak TVN, czyli stację, która codziennie wita nas "Dzień dobry" TVN, na której od lat oglądamy "Na Wspólnej", "Kuchenne Rewolucje", "Top Model" i wszelkie programy, które ogląda rzesza Polaków, z każdej możliwej opcji i które od lat cieszą widzów.

Chciałabym, żebyśmy to zrozumieli. To dwa zupełnie odrębne byty. Lex TVN zagraża temu głównemu TVN-owi.

Kasiu, wiele osób się tego obawia, a może część osób na to liczy, bo Discovery to gigantyczna, globalna korporacja, która po prostu chce robić na świecie dobrą telewizję, którą kochają widzowie. Ale to też jest biznes. Może ktoś pomyśli, że Amerykanie, właściciele pomyślą sobie: "a po co nam te problemy w Polsce, to jest tak nieprzewidywalne, my tu inwestujemy, działamy, rozwijamy się, robimy wieloletnie plany, a nagle okazuje się, że można niemal pstryknąć palcami i zmienić rzeczywistość". Czy myślisz, że po stronie Amerykanów jest w ogóle namysł nad tym, czy warto tu być?

Ja myślę, że zdecydowanie mamy bardzo, bardzo silne poparcie naszego właściciela, naszej spółki matki, że tak powiem, czyli Discovery, które z całą determinacją podchodzi do tego, że będzie broniło swojego biznesu tutaj, w Polsce. Oczywiście to stwarza nam dość silną podstawę. Ale masz rację, mówiąc o tym, że jest to czasem niezrozumiałe, bo zastanówmy się nad sytuacją. W 2015 roku przyszła firma amerykańska i zainwestowała według istniejącego polskiego prawa wtedy i do dzisiaj w dobrej wierze w biznes w Polsce. Nagle okazuje się, że zostanie tak zmienione prawo, że ten biznes zostaje jej odebrany. Dzisiaj TVN jest warty ponad 10 miliardów złotych i my dowiadujemy się, jako właściciele, że ta struktura, która przez te wszystkie lata funkcjonowała, dzisiaj jest jak gdyby nie do zaakceptowania. Oczywiście, że budzi to pytania: "dlaczego?", "dlaczego akurat kapitał amerykański, wiadomo, że Amerykanie stoją na straży wolności słowa, wolności mediów, jest powiedzmy gorszy od brytyjskiego czy niemieckiego". Bo mówimy o jednej Europie.

Jak mówił JB Perrette, prezes Discovery International, chcemy być w Polsce, nie chcemy sprzedawać TVN i chcemy bronić naszych stacji tutaj.

Zdecydowanie. My nie jesteśmy funduszem inwestycyjnym, my jesteśmy inwestorem strategicznym. Inwestujemy po to, żeby zostać, żeby biznes rozwijać, żeby razem pracować.

Biznes to są analizy, plany, kalkulacje finansowe, ale ja nigdy tego nie doświadczyłem, a trochę znam telewizję. Takiej serdeczności ludzi, takiej reakcji, czasem oznaczało to tłumy na ulicach wielu polskich miast, a czasem zwykłe, codzienne spotkania. Jakie na Tobie robi to wrażenie, jako na szefowej tak ogromnej korporacji? Ta zwykła ludzka serdeczność i takie przejęcie losem stacji.

To niespotykane, tak jak mówisz. To niespotykane i myślę, że na wszystkich robi to wrażenie. Robi to ogromne wrażenie na mnie: tysiąc podpisów dziennikarzy pod listem wspierającym, pod apelem w sprawie TVN24. Nasi widzowie, jak mówisz, którzy są aktywni - rekordy oglądalności dla TVN24, wspaniała oglądalność dla reszty kanałów. W zasadzie można powiedzieć, że prawie wszystkie organizacje branżowe, od organizacji zrzeszających inwestorów po organizacje międzynarodowe, producentów programowych, operatorów kablowych. Tyle, ile dostajemy wsparcia, ciepłych słów i takiego bycia z nami, chęci pomocy, jest to niespotykane. Ja z całego serca i bardzo szczerze chciałabym podziękować, bo to niesłychane. Podziękować widzom, ale i branży, która robi to z dwóch powodów. Jeden powód jest taki, że TVN zbudował jednak niesamowitą pozycję na tym rynku i chwała wam i gratulacje za to, jak ten biznes został zbudowany. Z drugiej strony jednak jest to zagrożeniem dla całych mediów, dla całej branży. W związku z tym także myślę, że napawają mnie nadzieją silne słowa, które padają, że jednak Polska będzie stała na straży obrony wartości takich jak wolność słowa, niezależność mediów, a także traktatów międzynarodowych, które traktują o inwestycjach międzynarodowych. To na pewno daje nam poczucie pewnej nadziei, że konflikt, który jest niepotrzebny, zostanie zażegnany.

Ale gdyby ktoś myślał, że wpadniemy w tej sytuacji w mroczny nastrój i pesymizm, to to, co wydarzy się dziś w Sopocie, jest dowodem, że nie, że wciąż chcemy tworzyć telewizję, która po prostu cieszy ludzi i do tego jeszcze będziemy świętować, właśnie w Sopocie, 20-lecie TVN24.

Zdecydowanie. To będzie święto, gdzie TVN24 doszedł i tego, że będzie nadal, przez następne 20 i następne 20, i mam nadzieję bardzo wiele lat jeszcze służył wszystkim nam, wszystkim widzom, wszystkim Polakom, w taki sposób, w jaki służy. Bo dlatego istnieje. My istniejemy, wy istniejecie dla swoich widzów.

Autorka/Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Na Kontakt24 otrzymaliśmy nagrania od internautów, na których uchwycili kierowcę jadącego pod prąd autostradą. Twierdzą, że działo się to na A2 w okolicy Wiskitek, gdzie w sobotę doszło do wypadku. - To była noc, świeciły reflektory innego samochodu i w pewnej chwili samochód wyłonił się zza łuku drogi, a kierowca przed nami zaczął hamować. Żona odbiła w prawo, natychmiast zaczęła hamować i jakimś cudem uniknęliśmy tego zderzenia - relacjonował jeden z mężczyzn.

"Samochód wyłonił się zza łuku drogi. Żona odbiła w prawo i jakimś cudem uniknęliśmy"

"Samochód wyłonił się zza łuku drogi. Żona odbiła w prawo i jakimś cudem uniknęliśmy"

Źródło:
Kontakt24, TVN24

Na autostradzie A2 zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby nie żyją, a jedna przebywa w szpitalu. Policja potwierdziła wstępnie, że jeden z kierowców jechał pod prąd i doprowadził do czołowego zderzenia.

Wypadek na A2. Nie żyją dwie osoby. Służby: kierowca jechał pod prąd

Wypadek na A2. Nie żyją dwie osoby. Służby: kierowca jechał pod prąd

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl, TVN24, Kontakt24

Dwa projekty ustaw, dwie daty zakończenia procesu zmian i dwa zupełnie różne pomysły na to, jak rozwiązać problem wadliwych powołań sędziowskich w polskim wymiarze sprawiedliwości. Sprawa dotyczy 3250 sędziów, a rząd w najbliższych tygodniach ma wybrać ostateczny scenariusz. Jakie warianty są w grze?

Wrócą skąd przyszli, czyli co dalej z neosędziami?

Wrócą skąd przyszli, czyli co dalej z neosędziami?

Źródło:
TVN24

Donald Trump podpisał rozporządzenie nakładające wysokie cła na import towarów z Kanady, Meksyku i Chin. Władze Kanady i Meksyku już zapowiedziały cła odwetowe. Chińskie ministerstwo handlu zapowiedziało złożenie skargi do Światowej Organizacji Handlu.

Trump nałożył cła. Błyskawiczne zapowiedzi odwetu

Trump nałożył cła. Błyskawiczne zapowiedzi odwetu

Aktualizacja:
Źródło:
PAP

W Filadelfii rozbił się samolot pogotowia lotniczego. Zmarł pianista i kompozytor Wojciech Trzciński. Na A2 doszło do tragicznego wypadku. Donald Trump nałożył wysokie cła na import towarów z Kanady, Meksyku i Chin. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć w niedzielę 2 lutego.

Katastrofa w Filadelfii, wypadek na autostradzie, nie żyje wybitny kompozytor

Katastrofa w Filadelfii, wypadek na autostradzie, nie żyje wybitny kompozytor

Źródło:
PAP, TVN24, tvn24.pl
"Kiedy wreszcie nie będzie partii ani żadnych innych warjatów". Tajemnica Matejki 57

"Kiedy wreszcie nie będzie partii ani żadnych innych warjatów". Tajemnica Matejki 57

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W sobotnim losowaniu Lotto po raz kolejny została trafiona szóstka. Szczęśliwy zwycięzca wygrał 2 miliony złotych. To trzecie losowanie z rzędu, w którym ktoś poprawnie wytypował wszystkie 6 liczb.

Trzecie losowanie w tym tygodniu z szóstką w Lotto

Trzecie losowanie w tym tygodniu z szóstką w Lotto

Źródło:
tvn24.pl

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej numer 22 w pobliżu miejscowości Krasowiec niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Samochód osobowy zderzył się z koparką. Nie żyje jedna osoba.

Samochód zderzył się z koparką. Nie żyje jedna osoba

Samochód zderzył się z koparką. Nie żyje jedna osoba

Źródło:
tvn24.pl

Pod dużym znakiem zapytania stanęła budowa drugiego etapu Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage w Toruniu. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które w znacznym stopniu współfinansuje wartą około sześćset milionów inwestycję, ma wątpliwości co do dalszego wydatkowania środków. Sama inwestycja wzbudza dyskusje. Jej przeciwnicy twierdzą, że jest projektem stricte politycznym, z kolei zwolennicy widzą w niej szansę na rozwój miasta i regionu.

Inwestycja za 600 milionów złotych stanęła pod znakiem zapytania. "Wzbudza szerokie dyskusje"

Inwestycja za 600 milionów złotych stanęła pod znakiem zapytania. "Wzbudza szerokie dyskusje"

Źródło:
tvn24.pl, PAP

Australijski stan Queensland mierzy się z powodziami. Gwałtowna pogoda pozbawiła życia co najmniej jedną osobę. - Słuchajcie ostrzeżeń, reagujcie, pomagajcie przyjaciołom i rodzinie - apelował do mieszkańców premier stanu David Crisafulli.

W ciągu doby spadło tam 300 litrów deszczu. Zginęła co najmniej jedna osoba

W ciągu doby spadło tam 300 litrów deszczu. Zginęła co najmniej jedna osoba

Źródło:
Reuters

Sztab Generalny Ukrainy przekazał, że Rosjanie umyślnie przeprowadzili atak rakietowy na internat w mieście Sudża w obwodzie kurskim, które kontrolowane jest przez wojska ukraińskie. Napisano, że "rosyjska armia teraz zaczęła celowo zabijać własnych cywilów". Rzecznik ukraińskiej armii w tym regionie poinformował, że pod gruzami budynku znalazło się 95 ludzi.

Ukraiński Sztab Generalny: Rosja zaatakowała własnych obywateli

Ukraiński Sztab Generalny: Rosja zaatakowała własnych obywateli

Źródło:
PAP

Buta i arogancja - tak piątkowe zachowanie Zbigniewa Ziobry skomentowała w "Faktach po Faktach" w TVN24 Anita Kucharska-Dziedzic, wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy. Dodała, że wisi nad nim "miecz sprawiedliwości". Krzysztof Kwiatkowski, senator Koalicji Obywatelskiej, stwierdził, że stawką w tej sprawie jest "zaufanie obywateli do instytucji państwa".

"Miecz sprawiedliwości" nad nim wisi, współpracownicy "już się ewakuowali"

"Miecz sprawiedliwości" nad nim wisi, współpracownicy "już się ewakuowali"

Źródło:
TVN24

W wieku 75 lat zmarł Wojciech Trzciński - kompozytor, pianista, aranżer i producent muzyczny, założyciel niezależnego ośrodka sztuki Fabryka Trzciny. Informację przekazał TVN24 jego syn, Stanisław Trzciński. 

Kompozytor Wojciech Trzciński nie żyje

Kompozytor Wojciech Trzciński nie żyje

Źródło:
TVN24, PAP

Stacja CNN opublikowała nowe nagrania z momentu zderzenia samolotu pasażerskiego linii American Airlines z wojskowym śmigłowcem Black Hawk. Obie maszyny spadły do rzeki Potomak w Waszyngtonie. Do katastrofy doszło w czwartek.

Moment zderzenia w powietrzu. Nowe nagrania

Moment zderzenia w powietrzu. Nowe nagrania

Źródło:
CNN

Węgierscy politycy opublikowali oświadczenia majątkowe. Wynika z nich, że premier Viktor Orban w ciągu ostatniego roku zubożał o 4,3 miliona forintów, szef MSZ Peter Szijjarto nadal jest winien swoim rodzicom 30 milionów, a obłożony amerykańskimi sankcjami szef gabinetu premiera Antal Rogan rozpoczął nowy rok z majątkiem o wartości 609 milionów forintów.

Węgierscy politycy opublikowali oświadczenia majątkowe. Orban zubożał

Węgierscy politycy opublikowali oświadczenia majątkowe. Orban zubożał

Źródło:
PAP

Z analizy zdjęć satelitarnych analityka wywiadu MT Andersona wynika, że wszystkie rosyjskie statki i okręty wojenne opuściły swoją bazę w syryjskim porcie Tartus, na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego i płyną na zachód.

Rosyjskie statki opuściły bazę w Syrii. Płyną na zachód

Rosyjskie statki opuściły bazę w Syrii. Płyną na zachód

Źródło:
PAP

We Włoszech anulowano wyniki egzaminu po tym, jak profesorowie odkryli, że wielu zdających odpowiadając na pytania wykorzystało sztuczną inteligencję. Egzamin na uniwersytecie w mieście Ferrara musi powtórzyć 362 studentów psychologii.

Wysokie wyniki wzbudziły podejrzenia. Studenci korzystali ze sztucznej inteligencji, egzamin anulowany

Wysokie wyniki wzbudziły podejrzenia. Studenci korzystali ze sztucznej inteligencji, egzamin anulowany

Źródło:
PAP

Zbigniew Ziobro opowiada o okolicznościach swojego powrotu do Polski na krótko zanim został zatrzymany w piątek przez policję. - Zauważyłem, że jest za mną ogon w Brukseli. Mam podejrzenia, że to mogły być polskie służby - powiedział. Przyznał, że chodziło o to, "by wszyscy myśleli, że leci do Polski samolotem". Na pytanie, czy jego celem było zmylenie służb, odparł, że w przeszłości był krótko funkcjonariuszem operacyjnym. - Pewne doświadczenia się przydają - dodał.

Ziobro: byłem kiedyś funkcjonariuszem operacyjnym, doświadczenia się przydają

Ziobro: byłem kiedyś funkcjonariuszem operacyjnym, doświadczenia się przydają

Źródło:
tvn24.pl, RMF FM

W listopadzie 2024 roku samolot z Katowic do niemieckiego Dortmundu odleciał bez 42 pasażerów. Nie poczekał na osoby, które utknęły w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Do tej pory żaden z pasażerów nie otrzymał odszkodowania za stracony lot. - Nie ponosimy odpowiedzialności, nie możemy wypłacić odszkodowań - informuje lotnisko. Kto w takim razie odpowiedzialność ponosi?

Samolot odleciał bez 42 pasażerów. "Nie możemy wypłacić odszkodowań"

Samolot odleciał bez 42 pasażerów. "Nie możemy wypłacić odszkodowań"

Źródło:
tvn24.pl

Raz na cztery lata Jezioro Maltańskie w Poznaniu zmienia w się w "suchy krater". To czas na usunięcie mułu i zalegających śmieci. Za każdym razem, gdy ten popularny zbiornik staje się zupełnie pusty, pojawiają się pytania o "znaleziska". Lista nietypowych rzeczy już jest.

Jezioro Maltańskie bez wody. Co znaleźli na dnie?

Jezioro Maltańskie bez wody. Co znaleźli na dnie?

Źródło:
TVN24

Mołdawia to jedno z najszybciej wyludniających się państw na świecie - powiedział analityk Ośrodka Studiów Wschodnich Kamil Całus. Liczba mieszkańców tego kraju, nie wliczając separatystycznego Naddniestrza, wynosi obecnie 2,401 miliona. To spadek o 13,9 procent w ciągu dekady.

W tym kraju jest jeden z najgorszych kryzysów demograficznych na świecie

W tym kraju jest jeden z najgorszych kryzysów demograficznych na świecie

Źródło:
PAP

Przewodniczący Rady Europejskiej Antonio Costa był gościem podcastu "Szczyt Europy". W rozmowie z dziennikarzami TVN24 i Polskiego Radia mówił między innymi o kwestiach związanych z obronnością Europy, o współpracy ze Stanami Zjednoczonymi oraz o wojnie w Ukrainie. Podkreślił również kluczowe znaczenie Polski w kontekście ochrony unijnych granic.

Szef Rady Europejskiej: Potrzebujemy trwałego pokoju. Musimy zrobić więcej, działać lepiej i szybciej

Szef Rady Europejskiej: Potrzebujemy trwałego pokoju. Musimy zrobić więcej, działać lepiej i szybciej

Źródło:
TVN24

Trzy i pół miliona złotych, a nie 40 milionów złotych wróciło do budżetu państwa z tak zwanego programu willa plus. To, co minister Przemysław Czarnek rozdał na siedziby różnych fundacji, trudno teraz odzyskać. Jednym z beneficjentów dotacji jest Fundacja "Dumni z Elbląga", w której siedzibie odbywają się teraz kursy numerologii i sensu egzystencji, a jej prezes przekonuje, że "jego stwórcą jest Allah".

Prezes Fundacji "Dumni z Elbląga" nie zwrócił 2 milionów złotych za "willę plus". Dziś wychwala Allaha i numerologię

Prezes Fundacji "Dumni z Elbląga" nie zwrócił 2 milionów złotych za "willę plus". Dziś wychwala Allaha i numerologię

Źródło:
Fakty TVN
Jak idzie rozliczenie willi plus? "To ośmiesza instytucje publiczne"

Jak idzie rozliczenie willi plus? "To ośmiesza instytucje publiczne"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Po emisji filmu Wojciecha Szumowskiego "Rozproszona zagłada" rozmawiali o nim zaproszeni do studia "Superwizjera" goście. Blogerka i nauczycielka historii dr Agnieszka Jankowiak-Maik mówiła między innymi o tym, jak o Holokauście uczy się w polskich szkołach. - Jest pytanie, jak to dobrze robić, by dzieci i młodzieży nie straumatyzować - powiedziała. Autor reportażu stwierdził, że "jesteśmy na początku drogi z pracą, którą należy wykonać". - My żyjemy w tej przestrzeni, która jest naznaczona zagładą i jako społeczeństwo musimy sobie jakoś z tym poradzić - podkreśliła profesor Magdalena Saryusz-Wolska.

"Żyjemy w przestrzeni naznaczonej zagładą. Musimy sobie jakoś z tym poradzić"

"Żyjemy w przestrzeni naznaczonej zagładą. Musimy sobie jakoś z tym poradzić"

Źródło:
TVN24

Politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz ludzie związani z Jarosławem Kaczyńskim są obecni nie tylko w studiach i na łamach gazet Tomasza Sakiewicza. Zajmują też posady w organach zarządzających jego mediami. Wszystkie one tworzą system naczyń połączonych: personalnie i kapitałowo.

Media Sakiewicza. Gdzie nie spojrzeć, ludzie PiS

Media Sakiewicza. Gdzie nie spojrzeć, ludzie PiS

Źródło:
Konkret24

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg podsumowała najważniejsze wydarzenia ze świata filmu i muzyki w mijającym tygodniu. W programie między innymi o filmie "Brutalista", serialu "Przesmyk" i fali hejtu po emocjonalnym nagraniu Seleny Gomez.

"Brutalista" w kinach, sensacyjny "Przesmyk" i płacz Seleny Gomes

"Brutalista" w kinach, sensacyjny "Przesmyk" i płacz Seleny Gomes

Źródło:
tvn24.pl