Powroty znad morza i z gór, korki na trasach. Sprawdzamy sytuację na drogach na koniec długiego weekendu

Źródło:
PAP/TVN24
Powroty z długiego weekendu
Powroty z długiego weekenduTVN24
wideo 2/4
Powroty z długiego weekenduTVN24

Koniec długiego weekendu to czas, kiedy sytuacja na polskich drogach wymaga od kierowców cierpliwości. W niedzielę już od przedpołudnia zauważalny jest wzmożony ruch. Turyści, którzy wracają spod Tatr, utknęli w kilometrowych korkach na zakopiance. Podobnie jest na trasach znad Bałtyku. W tvn24.pl relacja z sytuacji na drogach i powrotów z długiego weekendu.

Powoli kończy się długi weekend. Turyści wracają do domów z różnych stron Polski, między innymi po wypoczynku w Tatrach lub nad Bałtykiem. W związku z natężeniem ruchu tworzą się korki. W tvn24.pl prowadzimy relację z sytuacji na polskich drogach.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

i

Relacja odświeża się automatycznie

 • 22:50

  Dziękujemy za uwagę, kończymy naszą relację.

 • 22:05

  Opolskie: koniectrudnienie na drodze krajowej 45 odcinek Opole – Racibórz m. Komorno km 57+700 (woj. opolskie), po ty jak doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, a jedna osoba została ranna.

 • 20:56

  Dolny Śląsk: Utrudnienie panują na A4 na odcinku Zgorzelec – Wrocław, pomiędzy Lubiatowem a Złotoryją. Doszło do awarii samochodu osobowego. Zablokowany został prawy pas jezdni w kierunku Wrocławia. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około dwie godziny.

 • 20:29

  Dolny Śląsk: Koniec utrudnień na A4 na odcinku Wrocław – Zgorzelec, pomiędzy Jadwisinem a Chojnowem. Wcześniej doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych i samochodu ciężarowego. Nikt nie został ranny.

 • 19:55

  Świętokrzyskie: Koniec utrudnienień na dk 77 na odcinku Sandomierz – Opatów, w okolicach miejscowości Kleczanów.

 • 19:36

  Pomorskie: Koniec utrudnień na dk 22 na odcinku Malbork – Chojnice.

 • 19:30

  Wielkopolska: Koniec utrudnień dk 92 naodcinku Września – Konin. Doszło tam wcześniej do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

 • 19:16

  Dolny Śląsk: Utrudnienie są na A4 na odcinku Legnica – Wrocław, pomiędzy Kostomłotami a Kątami Wrocławskimi. Doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Nikt nie został ranny. Zablokowany jest został lewy pas jezdni w kierunku Wrocławia. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około dwie godziny.

 • 18:20

  Warmia i Mazury: W związku z dużym natężeniem ruchu na drodze ekspresowej S7 w kierunku Warszawy utworzył się zator na wysokości węzła Napierki - poinformowała w niedzielę GDDKiA. Korek ma sześć kilometrów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około trzech godzin.

  Trasa w stronę Warszawy korkuje się przed zamkniętym odcinkiem "siódemki" na wysokości węzła Napierki, gdzie samochody muszą zjeżdżać na drogę równoległą do drogi ekspresowej. Trwają tam prace związane z budowanym obecnie odcinkiem S7 w woj. mazowieckim.

 • 18:11

  Dolny Śląsk: Zablokowana jest dk nr 352 w stronę Bogatyni po zderzeniu dwóch aut osobowych. W wypadku zmarło trzyletnie dziecko.

 • 17:49

  Wielkopolska: Utrudnienie są na dk 92 w miejscowości Wólka, na odcinku Września – Konin. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Jedna osoba została ranna. Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około trzy godziny.

 • 17:32

  Łódzkie: Utrudnienie są również na A1 w miejscowości Juków. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocykla. Nikt nie został ranny. Zablokowany został jednak lewy pas jezdni w kierunku Łodzi. Przewidywany czas trwania utrudnienia około 2 godz.

 • 17:28

  Pomorskie: Na drodze z Władysławowa do Pucka po południu był wielokilometrowy korek. Jak relacjonował reporter TVN24, kiedy dojedzie się już do Władysławowa, trzeba uzbroić się w cierpliwość i z prędkością kilku kilometrów na godzinę poruszać się w kierunku Trójmiasta.

  Pomorskie: Korki na trasie Władysławowo-Puck.

 • 17:23

  Kierowcy powinni zapoznać się z prognozowanymi warunkami pogodowymi przed długą trasą. Prognoza na najbliższe pięć dni, a także dłużej, do sprawdzenia w Tvnmeteo.pl.

 • 17:20

  Małopolska: Część turystów może wracać z weekendowego wypoczynku nawet w poniedziałek. Muszą mieć zatem na uwadze, że tego dnia w południe zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A4 w miejscowości Węgrzce Wielkie k. Krakowa. Spowodowane są one remontem dwóch wiaduktów nad drogą gminną. Utrudnienia potrwają do 12 sierpnia tego roku.

 • 17:09

  Podlasie: Powroty z Mazur także nie są łatwe dla kierowców. Choć korek, który był po południu na drodze krajowej 61 już się rozluźnił, to ruch nadal jest nieco spowolniony. Jak relacjonowała reporterka TVN24, która jest w Piątnicy koło Łomży, obecnie znów ruch jest nieco bardziej wzmożony.

  Mazury: Jak wygląda sytuacja na drogach?

 • 17:05

  Pomorskie: Droga krajowa nr 25 między miejscowościami Biały Bór i Człuchów została odblokowana.

 • 17:03

  Zakopianka: - To jest paraliż Zakopianki – tak o sytuacji na jednej z najbardziej znanych polskich dróg mówił reporter TVN24, który jest na miejscu. Przy wyjeździe z Nowego Targu, gdzie dwupasmowa droga łączy się w jeden pas, auta niemal stoją w miejscu. Kierowcy, z którymi rozmawiał reporter TVN24 mówili, że 25-kilometrowy odcinek drogi z Zakopanego do Nowego Targu, pokonali w około cztery godziny.

  Zakopianka: kierowcy stoją w korku w okolicy Nowego Targu

 • 16:59

 • 16:56

  Zachodniopomorskie: Jak relacjonowała reporterka TVN24, korek na S3 ma około 10 kilometrów i ciągle się wydłuża. Niektórzy próbują omijać zator, wybierając zjazd Kliniska Wielkie i dojechać do Szczecina pobocznymi drogami. Jednaka ta droga, równoległa do S3, również nieco się korkuje.

  Zachodniopomorskie: korek na S3 ma około 10 kilometrów

 • 16:46

  Tak wygląda korek na Zakopiance w Poroninie

 • 16:44

  Pomorskie: Między miejscowościami Biały Bór i Człuchów (Pomorskie) zablokowana została droga krajowa nr 25. W miejscowości Dobojewo zderzyły się trzy samochody osobowe.

  Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do około godziny 18 – poinformował dyżurny punktu informacji drogowej gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Przemysław Plata. Dla kierowców wprowadzono objazd między miejscowościami Człuchów, Przechlewo i Rzeczenica.

 • 16:35

  Dzień dobry, zapraszamy na relację przedstawiająca sytuacje na polskich drogach w związku z powrotami z długiego weekendu.

Około południa podróż z Zakopanego do obwodnicy Krakowa zajmowała około trzech godzin. Z utrudnieniami kierowcy musieli się liczyć już na odcinku Nowy Targ - Rabka i dalej przy zjeździe z dwupasmówki w Skomielnej Białej. Można wybrać drogę alternatywną z Zakopanego przez Czarny Dunajec, jednak tam też panował wzmożony ruch samochodowy.

Zatory przy bramkach na A1

Korek przed bramkami wyjazdowymi z płatnego odcinka autostrady A1 w Nowej Wsi k. Torunia w kierunku Łodzi miał po południu kilka kilometrów. Czasowo zdecydowano o otwarciu bramek zjazdowych – poinformował PAP dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA.

- Już drugi raz dzisiaj bramki zostały przed godziną 14 czasowo otwarte. Po prostu, gdy oczekiwanie na zjazd z płatnego odcinka robi się zbyt długie, około 30 minut, bramki są otwierane. Chodzi o to, aby korek, który ma teraz około pięciu kilometrów, się nie wydłużał - powiedział dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA Karol Kończal.

Gdy czas oczekiwania spadnie do ok. 15 minut, bramki znów zostaną zamknięte. - To jeszcze nie koniec fali powrotów z długiego weekendu. Sądzę, że kolejki na bramkach mogą dziś tworzyć się do wieczora - dodał Kończal.

Korki w Nowej Wsi powstają wskutek dużego natężenia ruchu na A1 w okresie wzmożonych wyjazdów turystycznych oraz konieczności zatrzymania się w punkcie poboru opłat. Tworzą się przed bramkami wjazdowymi zwykle przed i na początku tzw. długich weekendów oraz w wakacje, gdy podróżni udają się nad morze. Później zatory powstają przed bramkami wyjazdowymi na koniec wolnych dni, gdy trwają powroty z wypoczynku.

Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny, przejazd dalszą częścią trasy w kierunku Łodzi jest darmowy.

Tłumy turystów i powroty znad morza, będzie dodatkowy pociąg.

Można szukać alternatywnej drogi

Około dziewięciokilometrowy zator utworzył się na drodze A6 znad morza - poinformował w niedzielę szczeciński oddział GDDKiA. Korek spowodowany jest dużym natężeniem ruchu i przebudową na węźle Szczecin Kijewo.

Zator utworzył się przed węzłem Szczecin Kijewo, pomiędzy węzłem Kliniska a węzłem Szczecin Podjuchy - poinformował w niedzielę dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA.

Tłumy turystów nad morzem. "Takiego weekendu jeszcze nie było".

Drogowcy zalecają objazdy - dla kierowców jadących od strony Koszalina przez węzeł Nowogard Północ (dw 106), Stargard i Pyrzyce (dw 122) - do węzła Pyrzyce. Kierowcy jadący od Świnoujścia mogą wybrać drogę przez Goleniów Północ (S6), węzeł Goleniów Lotnisko (dw 113), Maszewo (dw 106), Stargard, Pyrzyce (dw 122) i również do węzła Pyrzyce.

Z powodu pożaru busa zablokowana została autostrada A4 pomiędzy węzłami Bielany Wrocławskie a Wrocław Wschód w stronę Katowic. Po kilkunastu minutach odblokowano lewy pas jezdni. Utrudnienie potrwają jeszcze 1,5 godziny – podały służby.

Szczyt powrotów, a także i korków przypada zawsze na późne godziny popołudniowe i wieczorne.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Na A4 korek w obie strony

Z powodu zwiększenia natężenia ruchu drogowego na autostradzie A4 przed Punktem Poboru Opłat w Karwianach pod Wrocławiem utworzyły się zatory w obie strony. W stronę Zgorzelca korek ma ponad sześć kilometrów, a w stronę Katowic ponad dwa kilometry.

Ruch w stronę granicy państwa z Niemcami z powodu powrotów z Górnego Śląska będzie jeszcze wzrastał – podano w komunikacie.

Autorka/Autor:gp, akr

Źródło: PAP/TVN24

Pozostałe wiadomości

Ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski odwołał w poniedziałek ze stanowiska szefa Połączonych Sił Zbrojnych generała Jurija Sodola. Wcześniej jeden z wysokich rangą oficerów oskarżył generała o doprowadzenie do nieusprawiedliwionej utraty "dziesiątków miast i tysięcy żołnierzy".

Zełenski odwołał ważnego generała

Zełenski odwołał ważnego generała

Źródło:
PAP

Przed dekadami Władimir Putin obiecał pokonać islamski ekstremizm. Śmiertelny atak w Dagestanie po raz kolejny udowadnia, że mu się to nie udało - tak ocenia tragiczne zdarzenie w rosyjskiej republice na Kaukazie Północnym portal amerykańskiej telewizji CNN. Autor publikacji opisuje burzliwą historię regionu, w którym odpowiedzią na przemoc terrorystów była równie brutalna przemoc państwa.

"Choroba, którą Putin obiecał uleczyć". Zaatakowała ponownie

"Choroba, którą Putin obiecał uleczyć". Zaatakowała ponownie

Źródło:
CNN, Interfax

Dwie osoby zostały poszkodowane w niewielkim wybuchu, do którego doszło w poniedziałek w Zakładzie Amoniaku Grupy Azoty Puławy - poinformowała straż pożarna. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.

Eksplozja w zakładach azotowych w Puławach

Eksplozja w zakładach azotowych w Puławach

Źródło:
PAP

Ustawa o związkach partnerskich zostanie okrojona, wykreślone zostaną z niej przepisy dotyczące przysposobienia dzieci. W zamian za to PSL może poprzeć ustawę i zgodzić się, by była ona projektem rządowym - wynika z informacji reportera "Faktów" TVN Michała Tracza po spotkaniu ministry do spraw równości z liderami PSL. Jutro ludowcy mają podjąć w tej sprawie ostateczną decyzję.

"Spotkanie ostatniej szansy". Możliwy kompromis, ale nie bez wyrzeczeń

"Spotkanie ostatniej szansy". Możliwy kompromis, ale nie bez wyrzeczeń

Źródło:
TVN24

Ratownicy ze Świnoujścia zostali zadysponowani do wyjątkowo niepokojącego zdarzenia: z lasu na terenie miasta wybiegł płonący mężczyzna. 28-latek z poważnymi oparzeniami został zabrany do szpitala, okoliczności zdarzenia bada policja.

Płonący mężczyzna wybiegł z lasu. Jest poważnie poparzony

Płonący mężczyzna wybiegł z lasu. Jest poważnie poparzony

Źródło:
iswinoujscie.pl / tvn24.pl

- To, co zrobił Andrzej Duda, to całkowite przyjęcie chińskich zasad i interesów, mówienie językiem Pekinu. W rezultacie jest postrzegany w całej Europie jako prochiński prezydent - tak trwającą wizytę polskiego prezydenta w Chinach ocenia ekspertka, dr Alicja Bachulska. Jak stwierdziła w rozmowie z tvn24.pl, retoryka Andrzeja Dudy w trakcie tej podróży "jest całkowicie oderwana od obecnej rzeczywistości na świecie", a "taka wizyta, jak polskiego prezydenta, pomaga głównie Chinom".

"To, co zrobił Andrzej Duda, to całkowite przyjęcie chińskich zasad i interesów"

"To, co zrobił Andrzej Duda, to całkowite przyjęcie chińskich zasad i interesów"

Źródło:
tvn24.pl

- Dla mnie kara nigdy nie będzie adekwatna, bo nie ma mojego dziecka – mówi matka 33-latka, który ponad cztery lata temu zginął w wypadku na ulicy Sokratesa w Warszawie. Rodzice pana Adama po raz pierwszy zdecydowali się opowiedzieć o tym, co przeżyli. Reportaż "Uwagi!" TVN.

Kierowcy, który zabił Adama, sąd obniżył wyrok. Rodzice ofiary: prosimy o sprawiedliwość

Kierowcy, który zabił Adama, sąd obniżył wyrok. Rodzice ofiary: prosimy o sprawiedliwość

Źródło:
"Uwaga!" TVN

- Nie mam innej opcji, niż zapytać prezydenta o zgodę - powiedział w "Faktach po Faktach" Adam Bodnar, szef resortu sprawiedliwości i prokurator generalny. Mówił o odwołaniu prokuratora Tomasza Janeczka. Wskazywał, że powodem, dla którego do tego nie doszło, jest "zabetonowana ustawa o prokuraturze", która wymaga zgody głowy państwa. - Nawet dzisiaj dostałem pismo od prezydenta w tej sprawie - przyznał. Szef MS powiedział, że w liście jest jednak "cała lista pytań".

"Wątpię, żeby była wola współpracy". Adam Bodnar o piśmie, jakie otrzymał od prezydenta

"Wątpię, żeby była wola współpracy". Adam Bodnar o piśmie, jakie otrzymał od prezydenta

Źródło:
TVN24

Jeden policjant nie żyje, a drugi został ciężko ranny w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Stuttgarcie. 69-latka kierująca samochodem wjechała w funkcjonariusza na motocyklu, który zabezpieczał przejazd premiera Węgier Viktora Orbana.

Zabezpieczali przejazd Orbana, gdy doszło do wypadku. Nie żyje jeden z policjantów

Zabezpieczali przejazd Orbana, gdy doszło do wypadku. Nie żyje jeden z policjantów

Źródło:
Bild, focus.de

Tegoroczna pielgrzymka wyznawców islamu do Mekki pochłonęła ponad 1300 ofiar śmiertelnych. Przyczyną tych tragedii były skrajne upały, sięgające nawet około 50 stopni Celsjusza. Córka starszego mężczyzny, który zmarł w namiocie nieopodal Mekki, przyznała jednak, że jego rodzina jest "szczęśliwa, że został pochowany w Mekce". Według islamu śmierć i bycie tam pochowanym jest błogosławieństwem.

Tragiczny skutek upałów. "Widziałem wielu pielgrzymów, którzy zmarli. Co kilkaset metrów leżało przykryte ciało"

Tragiczny skutek upałów. "Widziałem wielu pielgrzymów, którzy zmarli. Co kilkaset metrów leżało przykryte ciało"

Źródło:
CNN, Reuters

Piotr G., znany polski ksiądz katolicki, który od wielu lat pełni posługę w Wielkiej Brytanii - w przeszłości także jako egzorcysta - został oskarżony o popełnienie 10 przestępstw natury seksualnej wobec nieletnich – przekazała w poniedziałek diecezja katolicka w Portsmouth na południu Anglii.

Polski ksiądz oskarżony w Wielkiej Brytanii o przestępstwa seksualne wobec dzieci

Polski ksiądz oskarżony w Wielkiej Brytanii o przestępstwa seksualne wobec dzieci

Źródło:
PAP

- Ostatnie wyniki wykonania budżetu państwa są bardziej niepokojące, Ministerstwo Finansów przygląda się przede wszystkim wpływom z podatku VAT - przyznał w poniedziałek wiceminister finansów Jurand Drop podczas posiedzenia Rady Dialogu Społecznego. Według ekonomistów poziom dochodów z tytułu podatku od towarów i usług w 2024 roku może być o około 25-30 miliardów złotych niższy, niż przewiduje ustawa budżetowa.

Rząd liczył na skokowy wzrost. "Niepokojące" informacje

Rząd liczył na skokowy wzrost. "Niepokojące" informacje

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Policjanci z Pabianic (woj. łódzkie) zatrzymali kobietę, która brutalnie pobiła 33-latkę na przystanku autobusowym. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła na szpitalny oddział ratunkowy, po wyjściu z placówki o zdarzeniu zawiadomiła policję. Nagranie z ataku opublikowała straż miejska.

Pobiła kobietę na przystanku. "Brutalna pomyłka". Nagranie

Pobiła kobietę na przystanku. "Brutalna pomyłka". Nagranie

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Lotnisko Katowice-Muchowiec zostało zamknięte dla ruchu powietrznego, gdy w miniony weekend odbywała się tam impreza masowa. To uziemiło załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teraz organizatorzy imprezy tłumaczą, że maszyna poruszała się w sposób niebezpieczny dla zdrowia i życia zgromadzonych osób. Mimo zamknięcia przestrzeni powietrznej pilot uruchomił śmigłowiec i wystartował.

Trwała impreza, śmigłowiec LPR startował. "Na dwie osoby wywróciło się stoisko z gorącym olejem"

Trwała impreza, śmigłowiec LPR startował. "Na dwie osoby wywróciło się stoisko z gorącym olejem"

Źródło:
TVN24

Słupscy policjanci zatrzymali kierowcę samochodu, który 23 czerwca wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z motocyklistą. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierowca wjechał na ulicę na czerwonym świetle, a motocyklista poruszał się prawidłowo. Tuż po wypadku kierowca samochodu nagrał film, w którym nawoływał do nienawiści - tym także zajmuje się policja.

Auto z impetem wjechało na skrzyżowanie i uderzyło w motocykl

Auto z impetem wjechało na skrzyżowanie i uderzyło w motocykl

Źródło:
tvn24.pl, KMP Słupsk

W jednym z domów w powiecie sochaczewskim kot wybrał się na niebezpieczny spacer. Przez dach dostał się do kanału wentylacyjnego. Właściciel nie mógł go wydostać. Kiedy strażacy ruszyli z pomocą, zwierzak poszedł na dalsze zwiedzanie.

Z okna na dach i do kanału wentylacyjnego. Tam utknął kot

Z okna na dach i do kanału wentylacyjnego. Tam utknął kot

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Co najmniej 22 osoby, głównie obywatele Chin, zginęły w pożarze fabryki produkującej baterie litowe pod Seulem - podały BBC i południowokoreańska agencja Yonhap, powołując się na służby ratunkowe.

Pożar w fabryce baterii w Korei Południowej. Jest wiele ofiar śmiertelnych

Pożar w fabryce baterii w Korei Południowej. Jest wiele ofiar śmiertelnych

Źródło:
BBC, Yonhap, PAP

Naukowcy odkryli nieznany im dotąd sposób, w jaki bakterie emitują gazy cieplarniane. Niektóre grupy mikroorganizmów, gdy nie mają wystarczającego dostępu do tlenu, potrafią zasilać swój metabolizm za pomocą azotanów. W procesie tym wytwarzane są znaczące ilości gazu o silnym działaniu cieplarnianym. Naukowcy uspokajają, że emisjom tym możemy przeciwdziałać w jeden prosty sposób.

Odkryto nieznane dotąd źródło emisji gazów cieplarnianych

Odkryto nieznane dotąd źródło emisji gazów cieplarnianych

Źródło:
Caltech
Dzieło pielgrzymkowe i apartament za milion od Czarnka. Kontrola: brak dowodów na działalność

Dzieło pielgrzymkowe i apartament za milion od Czarnka. Kontrola: brak dowodów na działalność

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Zespół archeologów odkrył w Egipcie 33 grobowce rodzinne zawierające szczątki mumii oraz narzędzia pogrzebowe - podało w poniedziałek egipskie Ministerstwo Turystyki i Starożytnego Dziedzictwa.

Niezwykłe znalezisko. "Mumie wykazują oznaki anemii, chorób płuc i osteoporozy"

Niezwykłe znalezisko. "Mumie wykazują oznaki anemii, chorób płuc i osteoporozy"

Źródło:
PAP

Tamayo Perry, aktor który wystąpił między innymi w "Piratach z Karaibów", został zaatakowany podczas surfowania przez rekina. Służby ratunkowe szybko zjawiły się na miejscu, ale mężczyzny nie udało się już uratować. Zmarł w wieku 49 lat.

Aktor "Piratów z Karaibów" zmarł po ataku rekina

Aktor "Piratów z Karaibów" zmarł po ataku rekina

Źródło:
NBC Chicago, Sky News, Time

Od kilku dni furorę w sieci robi zwiastun serialu "Pingwin", nakręconego dla platformy Max. Jest to spin-off "Batmana" Matta Reevesa oparty na tytułowej postaci. W głównej roli wystąpi Colin Farrell. Aktor odtwarza swoją rolę z "Batmana" i obiecuje, że będzie jeszcze mroczniej i brutalniej niż w fabule. Serial trafi do sieci we wrześniu.

Będzie jeszcze mroczniej. Wiemy, kiedy "Pingwin" trafi na platformę Max

Będzie jeszcze mroczniej. Wiemy, kiedy "Pingwin" trafi na platformę Max

Źródło:
"Variety", tvn24.pl

- Zacząłem się bać schodzić po kawę. Unikałem rozmów z ludźmi, bo nie chciałem, żeby to pytanie padło. Uświadomiłem sobie, że muszę powiedzieć na głos, jak jest - mówi Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24, ojciec transpłciowej córki. Właśnie ukazała się jego druga książka "Wiktoria. Transpłciowość to nie wszystko". Z Piotrem Jaconiem rozmawia Natalia Szostak.

Piotr Jacoń: Myśleliśmy, że nasze życie się skończyło. Dziś ledwie ten dzień pamiętamy

Piotr Jacoń: Myśleliśmy, że nasze życie się skończyło. Dziś ledwie ten dzień pamiętamy

Źródło:
tvn24.pl