TVN24 | Pomorze

Tłumy turystów i powroty znad morza, będzie dodatkowy pociąg

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/gp
Źródło:
PAP/TVN24
Długi weekend nad morzemTVN24
wideo 2/4
TVN24Długi weekend nad morzem

W niedzielę zostanie uruchomiony dodatkowy pociąg na trasie Gdynia Główna - Warszawa. Wszystko przez długi czerwcowy weekend i związane z nim powroty. Specjalny skład ma około 300 miejsc i ruszy wieczorem z Gdyni.

Rzeczniczka prasowa PKP Intercity przekazała, że dodatkowy skład zostanie uruchomiony w związku z dużą liczbą przyjezdnych, którzy w długi czerwcowy weekend wybrali się do Trójmiasta. Pociąg o numerze IC 5120 ruszy w niedzielę o godzinie 19.40 z Gdyni Głównej do Warszawy. - Skład zestawiony jest planowo z sześciu klimatyzowanych wagonów (około 300 miejsc siedzących), natomiast operatywnie przy dużym zainteresowaniu i w miarę możliwości technicznych, będziemy wzmacniać go o dodatkowe wagony - dodała rzeczniczka.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Bilety na to połączenie można kupić w kasach dworcowych i internetowym systemie sprzedaży. Dodatkowy pociąg zatrzyma się m.in. w Sopocie (19.48), Gdańsku Głównym (20.03), Tczewie, Malborku, Iławie, Ciechanowie oraz Nowym Dworze Mazowieckim. Na stację Warszawa Zachodnia ma dotrzeć o godzinie 23.30.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tłumy w Tatrach, emocje i szarpanina na parkingu

Tłumy turystów nad morzem. "Takiego weekendu jeszcze nie było".

Autor:MAK/gp

Źródło: PAP/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości